28 апр. 2016 г.

Порошенко та його кримінальна група здійснили антиконституційний заколот, - заява

Відкрита заява до лідерів патріотичних проєвропейських демократичних партій

Шановні лідери партій Батьківщина, Громадянська позиція, Народний контроль, Самопоміч, Радикальна партія. Я не маю сумніву, що ви поділяєте мою точку зору, що в Україні відновлено кланово-олігархічний режим бандократії, що функціонує у найгіршій з усіх можливих форм — держави стаціонарного бандита. Сьогодні влада захоплена представником КГБ Порошенко і всі командні висоти перебувають в руках Порошенка та його клану.

Зрозуміло, що ваші політичні партії перейшли до нього в опозицію на центральному рівні. Але чому тоді ваші регіональні, в першу чергу, обласні осередки не роблять того ж самого? Це алогічно і означає, що у ваших партіях немає внутрішньої дисципліни, що ви не керуєте своїми партійними осередками або проводите якусь дворушну політику.

Я підтримую рішення Львівської обласної організації партії Батьківщина щодо переходу її фракції в обласній раді в опозицію. Але чому цього не роблять інші партійні осередки на Львівщині — Самопоміч, Громадянська позиція, Народний контроль, Радикальна партія? Негайно візьміть владу в свої руки, сформуйте свої виконавчі органи у Львівській області. Зробіть те саме на Івано-Франківщині, Волині, Закарпатті, Тернопільщині, Хмельниччині, Рівненщині, в містах  і районах, всюди, де можете це зробити.

Якщо ви усвідомлюєте, яка зараз загроза встановлення диктатури узурпатора Порошенко, то ви повинні негайно робити такі кроки. Інакше Порошенка зупинити буде не можливо. Останні події щодо наступу на свободу слова, вбивства українських націоналістів, масових арештів, невиконання обіцянок, формування антиконституційного уряду на чолі з Гройсманом — людиною без освіти, служкою Порошенка, який виконує всі його забаганки, свідчать, що в Україні здійснено антиконституційний заколот. Влада захоплена Порошенком та членами його кримінальної групи. Скільки можна терпіти? Хочете знову потрапити під репресії — арешти і побої?

Українська Національна Консервативна партія виступає за те, щоб ви довели до логічного завершення перехід ваших партій в опозицію до правлячого режиму бандократії на чолі з узурпатором Порошенко. Часу обмаль. Кожен день зволікання веде до посилення режиму антинародної диктатури агента Кремля Порошенка і його кліки.

Комментариев нет: