4 июл. 2016 г.

Судилище над Батею може стати спусковим гачком для масової стерилізації мільярдерів, - заява

Заява Української Національної Консервативної партії


Вже понад добу триває цинічне судилище над керівником штабу батальйону “Айдар” Валентином Лихолітом. Організовує це судилище суддя Гладун, яка чомусь дивним чином залишається на своїй посаді попри люстрацію. Постає питання, чому не люстрована так звана суддя має право виносити якісь вироки у справі людини, яка ризикувала своїм життям, захищала Україну?

Якщо Порошенко уже повністю втратив відчуття реальності, то невже принаймні серед його оточення немає людей, які б розуміли, що ця справа може стати спусковим гачком, який підірве ситуацію в державі? Невже особи, які захопили владу, не розуміють, що цей вибух може завершитись масовою стерилізацією мільярдерів і масних котів, які захопили владу чи сидять на грошових потоках?

Зрозуміло, що Валентин Лихоліт має бути негайно випущений на свободу. А що стосується бійців Нацгвардії, які у повному озброєнны прийшли захищати так званий суд і так звану суддю Гладун, то вони, якщо їм так хочеться носити форму і зброю, повинні негайно піти на фронт, щоб зі зброєю в руках захищати нашу державу від зовнішнього агресора.

Комментариев нет: