27 июл. 2016 г.

“Хресна хода” кремлівських диверсантів — це контрреволюція. Єдиний вихід — національна революціяЗаява  Української Національної Консервативної партії

Дозвіл так званій “хресній ході” кремлівських диверсантів, ряжених в ряси, потрапити до української столиці — міста Києва можна вважати відкритим проявом контрреволюції в Україні. Як виглядає, таке не могло би трапитися без сприяння лідера контрреволюції — Порошенка, який також є дияконом Московського патріархату, а також таких персон як Кучма, Медведчук. Можливо, це частина домовленостей Путіна з Порошенком, який не зміг здати Маріуполь, дорогу на Мелтополь і Крим, тому вирішив виконати іншу частину домовленостей і допустити колону російських диверсантів до Києва.

Очевидно, що в цій ситуації єдиним виходом для української нації для того, аби врятуватися, є національна революція. Нам треба брати приклад з таких успішних та розвинених країн, як Австрія та Швейцарія, де зараз відбуваються національні революції у більш м'якій формі. Необхідно перезаснувати Русь-Україну, як спадкоємницю арійської та скіфсько-сарматської держав. Для того, що Україна вистояла у боротьбі проти зовнішнього і внутрішнього ворога, вона має стати на шлях теократії. Для цього потрібно, щоб в Україні була створена Єдина Українська Помісна Православна Церква.

Слід зазначити, що одночасно із так званою “хресною ходою” у Києві в палаці Спорту протягом всього липня відбуваються щоденні збори харизматичної секти Мунтяну Відродження, яка по своїй суті є аналогом Посольства Божого, яке діяло за часів Черновецького, та Білого Братства. Невже в Києві не залишилось патріотів, здатних чинити спротив цій секті та маршу кремлівських диверсантів? Невже мозок повністю заполонили отрути — тютюн, горілка, пиво, наркотики? Невже кияни хочуть повторення Чорнобильської трагедії чи інших катастроф і катаклізмів — землетрусів, ураганів?
Подписывайтесь на канал Олега Соскина:

Комментариев нет: