15 июл. 2015 г.

Україна у 1991 році не проголосила себе спадкоємцем УНР. Розплата за цю помилку - війна

Після Першої Світової війни почався розпад імперій, а перед цим піднялися величезні національні рухи за визволення колоній з-під національного гніту. Імперії почали переживати величезні кризи. Україна і Польща входили до складу Російської імперії, там постійно вирували національно-визвольні змагання.

Результатом Першої Світової війни стало те, що Російська імперія зазнала краху у тому вигляді, в якому вона була, була повалена монархія в Російській імперії, в Німецькій імперії, а Австро-Угорська імперія розпалась. Три імперії  зазнали повного краху в результаті війни.
Будь-який розвиток йде по спіралі, але завжди є вертикальна проекція, яка показує точки біфуркації — ті глобальні, цивілізаційні проблеми, які не були вирішені під час тих подій, які відбувались в попередні історичні періоди. Величезною методологічною помилкою є твердження про те, що Україна здобула незалежність, а не відновила. Це нісенітниця, тому що Україна була сформована як незалежна європейська держава з всіма атрибутами у 1917 році. Вона була визнана як міжнародний суб'єкт, вона брала повноцінну участь у переговорах щодо Брестського миру і підписала всі відповідні угоди. Вона мала свою національну валюту гривню, свій прапор, свою армію, органи законодавчої і виконавчої влади.
Тому в 1991 році була зроблена величезна помилка. Силами, які прийшли до влади, комуністично-ревізіоністськими, ренегатськими і силами національної демократії. У національної демократії не вистачило волі і мужності для того, щоб вибороти і відродити Українську Народну Республіку. Я очолюю Українську Національну Консервативну партію, яка тоді боролась, збирала підписи за відновлення УНР, тоді її функціонери були заарештовані КГБ. На відміну від Балтійських країн, Україна не проголосила себе спадкоємцем, правонаступником Української Народної Республіки. За це ми сьогодні платимо.

Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, Міжнародна наукова  конференція European Central Slavic Conference - СВІТОВА ВІЙНА У ЦЕНТРАЛЬНІЙ ТА СХІДНІЙ ЄВРОПІ, 9-10 липня 2015 року

Комментариев нет: