2 окт. 2015 г.

Чи бути українцям вільними, заможними і процвітаючими?

Відповіді голови Української Національної Консервативної партії Олега Соскіна на запитання користувачів Фейсбуку:Антон Сосницький:

Игорь Олегович, я бывший зам.комбата одного из добровольческих подразделений МВС. Прошел майдан, затем АТО, разочаровавшись казалось бы во всем, что связанно с действующей властью и сегодняшними реалиями, я с удовольствием смотрю Ваши видеообращения и интервью. Хочу искренно сказать СПАСИБО! за Вашу общественную деятельность.


Олег Соскін:

Пане Антоне, я думаю Ви робили і робите важливі речі. З цього життєвого шляху не потрібно сходити. Все одно, в Україні відбудуться зміни на краще. Всі разом і кожен на своєму місці повинні цьому сприяти. Перед нашими очима є Європейський досвід, є дуже успішні країни народного капіталізму середнього класу, там де люди мають захищені свої права це і Швейцарія, і Австрія, Скандинавські країни, а також ми бачимо, що з цими проблемами, які повстали з колишніми комуністичними країнами, вдається справлятися і Словаччині, і Угорщині, і Чехії, і Балтійським країнам. Я впевнений, якщо ми разом, українці, будемо йти таким самим шляхом і не дамо можливості ватажкам кланів купувати українців і експлуатувати, то нам вдасться ці завдання вирішити - стати успішними, заможними, процвітаючими.


Підписуйтесь на канал Олега Соскіна в YouTube:
Підписуйте петицію про призначення Олега Соскіна головою Національного банку України:

Комментариев нет: