10 мая 2016 г.

Аваков, Згуладзе і Деканоїдзе після сьогоднішніх подій мають піти геть зі своїх посад, - заява


У Львові 9 травня 2016 року трапилася безпрецедентна подія після Революції Гідності, що забрала життя сотень українських патріотів, (а зараз продовжується війна з російським агресором, комуністами-кагебістами). Так звана львівська поліція сьогодні захищала від патріотів пам'ятник комуністичному антихристиянському та антиукраїнському письменнику, по-звірячому б'ючи людей.

Хто дав наказ бити українських націоналістів-патріотів? У тому, що цього комуністичного ідола до сих пір не знесено, винна міська влада. Показово, що Бог прибрав цю особу у перший же день нападу гітлерівських військ на сталінський Радянський Союз — він загинув 22 червня 1941 року під час бомбардувань Львова. Зрозуміло, що цього істукана, цей мотлох потрібно негайно зняти, особливо після прийняття закону про декомунізацію.

А кого захищала так звана львівська поліція, отримуючи гроші українських платників податків? Замість того, щоб воювати на фронті з російським агресором, вона воює всередині держави проти українських націоналістів-патріотів у Львові. А де ж міська рада? Треба негайно знімати керівників міської та обласної поліції. Хто дав наказ по-звірячому бити людей, хто дав наказ кидати їх на землю? Чи українцям настав час діставати зброю і за допомогою неї захищати себе від цих гоблінів, які ходять у формі і живуть за наші гроші, отримуючи по 7-8 тисяч зарплати, в тому час, як по 2-3 тисячі отримують вчителі і лікарі?

Кого понабирали в цю поліцію, і кому вона така потрібна? Невже у нас починається те ж саме, що було в Грузії в часи, коли там заправляли Згуладзе і Деканоїдзе, і по країні розпочалися масові катування поліцейськими громадян Грузії? Яка нам різниця, поліція чи міліція, якщо по своїй суті — це антиукраїнські гобліни? Звідки вони взялися? Якщо у них стільки сили і вони хочуть себе проявити, тоді їх негайно потрібно відправляти на війну. Нехай роблять там прорив. Звільняють українські міста — Дебальцеве, Єнакієво, Іловайськ, Савур-Могилу. Нехай Аваков візьме цих поліцейських, разом із Згуладзе і Деканоїдзе створить батальйон і піде воювати на фронт проти російського агресора.

Українська Національна Консервативна партія вимагає негайно зібрати сесію Львівської міської ради. Керівництво поліції Львова повинне негайно піти у відставку. Аваков за сьогоднішні події в Україні, за те, що поліція захищала комуністів і сталіністів, повинен піти у відставку, разом із Згуладзе та Деканоїдзе. Скільки можна все це терпіти?

УНКП вимагає, щоб проукраїнські політичні партії сформували у Львівській міській раді антипорошенківську патріотичну проукраїнську антиолігархічну антибандитську більшість. Владу у Львові треба забрати у московських посіпак і передати патріотам.

Комментариев нет: