13 июн. 2016 г.

Олег Соскін: Абсолютно аморально кидати 6 тисяч озброєних бійців на захист гей-параду під час війни

Абсолютно цинічно та аморально те, що на охорону гей-параду у Києві кинули 6 тисяч озброєних бійців Національної гвардії та поліції, в той час, коли триває війна проти російського агресора, в якій щодня гинуть українські бійці. Країна перебуває у стані війни та руїни.

Зрозуміло, що гей-парад фінансувався західними країнами. На жаль, коли мова йде про розвиток бізнесу, підприємництва, реформи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, тоді грошей нема. А коли треба проводити гей-парад за участі людей, які не мають ніякого відношення до національних інтересів України, які підривають основи сім'ї, виховання молоді, християнської моралі та Заповідей, гроші є.

Висновок може бути лише один: при владі в Україні перебувають служителі сатани, диявола. Тому що ця мерзота гомосексуалізму, педерастії, педофілії, трансвестії — це Содом і Гоморра. Про це йдеться у всіх святих книгах. Те, що цю мерзоту в деяких країнах перетворили на звичну практику, ще не означає, що християнській Україні треба йти тим же шляхом. Ми і так у надзвичайно складній ситуації, навіщо нам її погіршувати? Нехай ті країни самі відповідають перед Богом, а ми будемо відповідати за свої вчинки.

Не потрібно займатися сліпим копіювання, слід переймати позитивний досвід, а не копіювати різну  мерзоту. В деяких країнах дозволена марихуана. Нам теж слід легалізувати наркотики? Замість того, щоб встановити державну монополію на лікеро-горілчані та тютюнові вироби та обмежити місця їх продажу і ввести високий акциз на ці товари, ми поширюємо заразу в суспільстві у всіх сферах. При цьому при владі перебувають не представники титульної нації, а чужинці, які прагнуть знищити націю русичів-українців.

Комментариев нет: