10 июн. 2016 г.

Тимошенко, Ляшко, Гриценко, Садовий, Бойко повинні публічно заявити, чи підтримують вони гей-паради

Відкрите звернення до голів партії Батьківщина Юлії Тимошенко, Радикальної партії Олега Ляшка, Громадянської позиції Анатолія Гриценка, Самопомочі Андрія Садового, Опозиційного блоку Юрія Бойка

В столиці україни місті Києві 12 червня під охороною 6 тисяч поліцейських на чолі з Деканоїдзе планується провести гей-парад. Чому великі політичні партії до цього часу публічно не виступили із заявами про те, чи підтримують вони проведення гей-парадів у християнській Україні? Чи ви самі є представниками сексуальних меншин? Тоді навіщо нам такі політичні партії у Верховній Раді? Навіщо нам такий парламент і такий президент? Може у президентській адміністрації теж гомосексуалісти сидять? Скільки ми будемо терпіти цей непотріб, Содом і Гоморру?

Європейський Союз від нас повністю відвернувся, кинув нас напризволяще з російським агресором. Окупована територія не звільнена. Будуть ходити тут гей-марші — чи не будуть — від цього нашу територію звільнити не вдасться. Безвізовий режим нам вже ніхто не дає, Україну просто ошукали антикорупційними законами, введенням нових податків, запрошенням так званих реформаторів із Грузії та Прибалтики. Україна стала вигрібною ямою, куди стікаються всі невдахи, фінансові авантюристи, кримінальні елементи. Нам ще не вистачало, щоб сюди стікалися геї і лесбіянки зі всього світу, щоб Бог остаточно від нас відвернувся? Невже знову хочете, щоб повернулась епоха канібалізму? Не наїлись ваші прадіди і прабабці, коли їли своїх внуків і дітей під час Голодомору?

Комментариев нет: