6 июн. 2016 г.

Тотальна рошенізація: місто Лева перетворюється на притулок гієн, шакалів та стерв'ятників

Заява Української Національної Консервативної партії

На Сході України у війні проти російського агресора щодня гинуть герої, які віддають свої життя за те, щоб решта України жила у мирі. Однак, замість того, щоб вшановувати цих героїв, оприлюднювати їх біографію, історію їх бойового шяху, решта України п'є, гуляє і танцює. Наприклад, у Львові знову вирішили влаштувати Альфа-Джаз-фест — танці на крові на гроші наближеного до Путіна російського олігарха Фрідмана, власника Альфа-груп, який недарма свого часу отримав прізвисько Міша-”героїнова булочка”.

Прихильниками фестивалю, вочевидь, є не лише Садовий, але й голова обласної ради Ганущин разом із братами Дубневичами. Люди вмирають від мін та снарядів, а вони влаштовують джазові фестивалі. Нікого не зупинила навіть страшна катастрофа, яка трапилася в Грибовичах — четверо загиблих, зсув ста тисяч тон відходів та лайна, отруєні водойми і ґрунти. Замість того, щоб оголосити траур, у місті, де трапилась екологічна катастрофа, будуть проводити музичний фестиваль. Війна іде, який фестиваль?

Що трапилось зі Львовом? То гей-фестивалі, то педераст-квести, то джазові фестивалі Міші Фрідмана. Що відбувається з Галичиною? Чи вже нема націоналістів, одні виродки залишились? Це вже не місто Лева, а притулок шакалів, гієн, стерв'ятників на чолі із Садовим, Ганущиним, Дубневичами. Є ще якась гідність у міста? Де львівські народні депутати — Добродомов, Юринець, Васюник? Де Самопоміч? Чи всі продались золотому тільцю? Кормитесь із рук шоколадного вампіра Порошенка? Місто не чищене, гори сміття, будь-яка злива, і місто починає потопати. Де героъ, націоналісти, патріоти? Де дух Шухевича, Бандери, Шептицького, Чоновола, інших націоналістів? Все знищене. Відбувається тотальна рошенізація Галичини. Потвора з'їдає Галичину, перетворюючи її на шоколадні кізяки.

Комментариев нет: