10 авг. 2012 г.

Винні у руйнації нафтопереробної галузі України будуть покарані

Нафтопереробний завод «Галичина» на Львівщині став жертвою діяльності олігархічних кланів, які призвели до краху всієї нафтопереробної промисловості України.

Зараз ми спостерігаємо повний крах нафтопереробної галузі України. Фактично сьогодні ціни на пальне в Україні на 30 % нижчі, ніж у наших сусідів – Польщі, Чехії. Одна з причин для цього – те, що у нас олігархічними кланами знищена нафтопереробна галузь. У нас, як відомо, є достатньо хороші заводи, в тому числі і в Західній Україні: на Львівщині «Галичина», Надвірнянський завод в Івано-Франківській області, окрім цього, Лисичанський нафтопереробний комбінат, Херсонський, Одеський, Кременчуцький, – всього шість нафтопереробних заводів.

Як можна миритися з такою ситуацією. Чому керівництво держави, в першу чергу, Янукович, гарант Конституції, цим не опікується? Чим займається уряд Азарова? Кучма, Ющенко, Тимошенко не довели до реалізації проект Одеса-Броди. Сюди закладені величезні зусилля, в тому числі, і я брав у цьому проекті участь, гадаючи, що це одна з моїх генеральних місій. Також доклали чимало зусиль для розвитку цього проекту Любомир Буняк, Михайло Гончар, Олександр Тодійчук, і ще ціла низка людей. Ми намагалися зробити усе для того, щоб можна було постачати каспійську нафту у Галичину. Але, на жаль, проект так і не було завершено, і зараз взагалі пішов у забуття, а нафтопереробний завод «Галичина» – зруйнований.

Хто в цьому винен? Хто був власником, хто брав участь у приватизації цього заводу? Це відомі прізвища, тут немає жодної таємниці, також відомо, хто зараз є власником заводу і веде на Львівщині підривну діяльність. Зрозуміла також їхня мета. Вони наймають різного роду піар-кілерів, вони формують тут різні моделі політики, висувають своїх кандидатів у народні депутати, ляльок у їхніх руках. Таким чином завдається удар по національній безпеці. Десятки тисяч українців перетворено у безробітних, а їхні сім’ї позбавлені шматка хліба. В депресію впала величезна територія Галичини, на якій знаходиться багато промислових центрів – Дрогобич, Борислав, Червоноград. Люди, які це зробили, не понесли жодної не те, що карної, а й моральної відповідальності. Українська Національна Консервативна партія ,і я особисто, як Голова партії, докладемо усіх зусиль, щоб справедливість перемогла. А винні будуть покарані.

Комментариев нет: