20 авг. 2012 г.

Ті, хто голосують за Партію Регіонів, стають на шлях колабораціонізму з ворогом

Знову надійшла погана новина з регіонів Львівщини. У Городоцькому районі під час проміжних виборів до Коропузької сільської ради 12 серпня мешканці округу № 9, що в селі Романівка, обрали депутатом Федора Андрухіва, представника Партії регіонів, за якого віддали голоси 96,08% виборців.
Це вже друга подібна подія протягом останнього місяця. Як відомо, 22 липня в Радехівську районну раду був обраний у мажоритарному окрузі представник Партії регіонів Роман Клебан, якого підтримали 51,05% виборців.


Українська Національна Консервативна партія вважає, що обрання представників від Партії регіонів – це ганьба для галицької громади, тому що розмір шкоди, яку заподіяла Партія регіонів українській нації, громадам Львівської області, можна порівняти хіба зі шкодою, яку завдала Галичині Комуністична партія.
Українська Національна Консервативна партія звертається до всіх, хто проживає на теренах Львівської області, до всіх, хто вважає себе українцями: настав час схаменутися, треба зрозуміти, що ті, хто стає членами Партії регіонів, хто за них голосує, обирають їх депутатами, по суті, стають на шлях колабораціонізму, зради українських національних інтересів, інтересів української нації. Сьогодні Партія регіонів на чолі з Януковичем та Азаровим разом зі своїми спільниками комуністами є тією силою, яка загрожує національним інтересам і національній безпеці нашої держави. Ця структура представляє в Україні інтереси п’ятої промосковської колони, обслуговує кремлівських кадебістів Путіна та Медвєдєва.


Націонал-консерватори ще раз звертаються до всіх, хто вважає себе українцями: шановні співвітчизники, Україна в небезпеці! Годі жити за принципом «моя хата скраю…»! Сьогодні майбутнє кожного українця під загрозою. Єнакіївська медуза, якщо вона заплідниться на Галичині, своєю отрутою знищить українців, перетворить їх на бруд Московії. Згадаймо пророчі слова Великого Кобзаря: «Раби, підніжки, грязь Москви…» Невже ми нічому не навчилися? Невже знову хочемо стати в’язнями в російських концтаборах та буцегарнях?

Комментариев нет: