13 авг. 2012 г.

Такі фестивалі як «Підкамінь» об’єднують українців в єдину сім’ю

Ми відвідали фестиваль «Підкамінь». Дуже чудова подія, я радий, що він уже став традиційним, оскільки відбувається вже шостий раз. Як на мене, цей фестиваль є дуже корисним з точки зору розвитку національних українських традицій, досягається синергетичний ефект і завдяки участі національних музичних гуртів, народних промислів, національного одягу, сам дух фестивалю дуже приємний, креативний, світлий, дуже багато молоді, при чому молодь організована, підтримується порядок і відповідна самодисципліна.

З’їхалося багато представників з усієї України, фактично, фестиваль ще раз засвідчує, що український народ, українська нація – єдина, вона не поділена на якісь шматки. Тут багато гостей з Польщі, Росії, Білорусі, дуже добре продумана сама організація фестивалю, розписаний кожен день. Навіть саме місце надихає, воно несе величезну позитивну енергетику. Поза сумнівом, такі фестивалі базуються на націонал-консервативній традиції, на українському, на об’єднанні української громади в єдину сім’ю. Спілкування з молоддю на фестивалі засвідчило, що молодь приїжджає не просто для того, щоб змарнувати свій час, а для того, щоб чомусь навчитись, бо тут є навчання промислам, різні класи, де можна вивчити якісь українські традиції, тут є змога спільно відпочити, поспівати, познайомитись, зав’язати більше контактів між собою. Це дуже важливо, тим паче, що в Західній Україні цей фестиваль є дуже демократичним і доступним, тому що це не є якийсь комерційний проект, він враховує, що сьогодні спостерігається величезний рівень зубожіння українців в нашій державі, тому він відкритий для всіх, кожен може себе проявити, зреалізувати в позитивному плані.

Ця подія щороку відбувається завдяки тому, що велику участь і підтримку цьому фестивалю надає саме національна буржуазія, продуктивна, яка дуже зацікавлена в тому, щоб молодь росла і формувалась українською, на українських національних традиціях, на традиціях християнської моралі, на традиціях звичаєвого права, вольності громад, поза сумнівом, саме такий шлях повинен слугувати прикладом для інших ініціатив на українських теренах, для верств національної буржуазії в інших регіонах України.

Комментариев нет: