14 апр. 2011 г.

Якщо Янукович не розпустить парламент, то на нього чекає доля Чаушеску

Революція в Україні може розпочатися після 10 травня. Це точка біфуркації. Пройдуть всі релігійні і травневі свята, люди посадять картоплю, і почнеться пік весняно-літньої активності. Він іде по наростанню аж до початку липня і припадає якраз на повне економічне банкрутство держави.

Саме у цей час в Україні починаються активні фази виступів народних мас. Є два піка соціальної активності - весняно-літній і осінньо-зимовий. Влада завжди знімала це навантаження за рахунок виборів, але цього року їх немає. Зараз олігархат перейшов у відкритий наступ на дрібну буржуазію і середній клас.

Людям вже нема чого втрачати. Запалає як полум'я з усіх боків. На другій фазі розвитку революція буде схожа на Туніс, Єгипет, Ємен, Сирію. Білоруський сценарій, коли після виборів розігнали людей, точно не пройде. Арешти і стрілянина не допоможуть.

З листопада 2010 року іде кланова революція. Вона набирає оберти. Податковий кодекс - це початок. Підвищення цін на газ, воду, електрику, продаж землі і спроба Тігіпка зробити гарантовану заробітну плату за рангами - ще один крок до встановлення влади олігархату. Сюди ж відноситься взяття під контроль "Укртелекому", спроба продати 25% акцій НАК "Нафтогазу" і привласнити цю корпорацію, у чому зацікавлений Ігор Коломойський. Ще одне — приїзд Путіна і заява про Митний союз з Росією, Білоруссю і Казахстаном. У Харків приїде патріарх Кирило - буде чергова спроба захопити українську церкву. Олігархат хоче встановити своє правління на вічно. Якщо дрібна і середня буржуазія, інтелігенція не почнуть свою революцію, то вони програють.

Людям вже нема чого втрачати. Запалає як полум'я з усіх боків

Є три фактори, які повністю деморалізують народ і не дають йому повстати. Як підняти "біомасу"? Потрібно припинити продавати горілку і пиво, закрити всі розважальні програми і нейтралізувати московську церкву.

На часі два революційних процеси. Дрібно-буржуазний - це "податковий і автомайдани", страйк вчителів, інші локальні протести. Вони повинні вийти на поверхню саме у травні.

Третій — люмпенська революція. Це молодь, яка випала із соціальних ніш. Вона теж не може більше терпіти, бо немає вже ні хліба, ні видовищ. Прояви молодіжного руху і національну орієнтацію вже бачимо. Це арешт "Тризубу", через те, що зробили з пам'ятником людожера Джугашвілі. З'являється так звана патріотична люмпенська складова, яка завжди була основою фашизму.

Є неперевірена інформація, що на 9 травня готуються "козачі сили" в Криму. Їх хочуть відправити до Львова, щоб почались сутички. Спробують зіштовхнути інтернаціональний і ультра-радикальний фашистські потоки, щоб не почалась дрібно-буржуазна революція, а щоб захлинула нас люмпенсько-пролетарська стихія.

Для запобігання народного повстання президент повинен розпустити Верховну Раду і відправити Кабінет Міністрів у відставку. Вибори до парламенту повинні йти за відкритими списками, нехай 50% мажоритарка. Потрібен тимчасовий уряд з некорумпованими людьми.

З приводу Віктора Януковича, то у нього є ще 20% рейтингу. Це найбільший потенціал довіри, хоча недовіри значно більше. Рік тому було 48%. Втрачає шалено, просто на очах. Якщо глава держави не розпустить парламент і уряд, то його сім'ю, родичів і друзів чекає доля Чаушеску. 10 травня — для нього критична точка.

До влади мають прийти принципово нові люди, які керуватимуться трьома критеріями: моральністю, професіоналізмом і здоровим національним патріотизмом. Опозиція фактично перетворила Україну на "Авгієві стайні". Вона не дає піднятись новим силам.

1 комментарий:

none-smilodon комментирует...

що ви зробите з собою якщо 10 травня нічого не відбудеться?

самогубство? самооскоплення? довічна обітниця мовчання?