12 нояб. 2013 г.

Азаров хоче налаштувати людей проти підписання Угоди про асоціацію

Прем'єр-міністр Микола Азаров фантазує, коли говорить, що перехід України на стандарти ЄС потребує вкладень у розмірі 160 мільярдів євро.
Азаров же завжди фантазує, тому йому вірити неможна. Щоб він не казав – виходить навпаки. Він казав, що у нас боргів немає, що стабільна гривня, що Партія регіонів виконує всі зобов'язання, але ж все це неправда. Так і тут. А звідки він суму цю взяв?
Який же він прем'єр, якщо країну довів до економічної руїни? Він не прем'єр-міністр, а просто узурпатор. А говорить для того, щоби у людей з'явився песимізм. Нібито є якась непідйомна сума грошей. Він прагне налаштувати людей проти підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
Цей процес пройшли і Румунія, і Болгарія, і в них це не забрало багато грошей.
Нагадую, український прем'єр Микола Азаров сказав, що перехід на європейські стандарти і технічні умови у разі підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським союзом потребує вкладень у розмірі 160 мільярдів євро.
"Протягом 10-15 років ми повинні перебудувати нашу економіку, наше виробництво, щоб наші товари були конкурентними на ринку Європейського союзу. Якщо цього не буде, тоді це зона вільної торгівлі обернеться для нас колосальними економічними втратами, тому що ми теж відкриваємо свої кордони для висококонкурентної європейської продукції", - сказав Азаров.

Комментариев нет: