18 нояб. 2013 г.

Гідне європейське майбутнє для ваших дітей

Провідний український науково-аналітичний центр, засновник Бюро Євроосвіта в Україні Інститут трансформації суспільства (ІТС) спільно із державними вищими навчальними закладами, технікумами і ліцеями Польщі та Словаччини здійснює освітній проект „Освіта в Польща і Словаччині: підготовка спеціалістів для Європейського Союзу”. У рамках проекту та відповідно до укладених Договорів про співпрацю ІТС здійснює набір студентів і учнів на навчання у 2013-2014 н. р. (для української молоді набір триватиме до 15 листопада 2013) та 2014-2015 н. р. у вищі навчальні заклади Польщі та Словаччини.
 
Випускники цих вузів отримують найвищий рівень європейської освіти, дипломи міжнародного зразка, можливість влаштуватися на роботу за спеціальностями, що користуються великим попитом на ринку праці як в Європі, так і в Україні; випускники технікумів та ліцеїв – гарантований вступ до вищих навчальних закладів Польщі та Словаччини.
 
Вивчення польської мови починається із базового рівня ще на території України, і продовжується на території Польщі в літній та зимовій школах, що проходитимуть під час канікул. Для батьків організовуються спеціальні ознайомчі подорожі, щоб вибрати кращий навчальний заклад для своєї дитини.
 
Завдяки наявності офіційних договорів між Інститутом трансформації суспільства з навчальними закладами Польщі та Словаччини оплата за навчання української молоді здійснюється за пільговими умовами.

 
Для отримання докладнішої інформації просимо звертатися за контактами:
 
E-mail: edu@osp.com.ua
Tel: (096) 521-05-08, (093) 328-69-85, (050) 867-58-02

Комментариев нет: