6 нояб. 2013 г.

Сало ментально не відповідає самому геному Львівської області

Новопризначений голова Львівської ОДА Олег Сало не є ефективним менеджером.
 
Сало взагалі не може дати креативний, синергетичний поштовх для розвитку Львівської області і Галичини в цілому. Він ментально не відповідає самому геному області. Можна очікувати, що його призначення призведе до переведення конфлікту в Галичині між громадою і владою стаціонарного бандита у відкриту площину.

Сало не є системним менеджером, особою, яка розуміється на економічних проблемах, у політиці.

У Львівській області вже був експеримент, коли головою Львівської облдержадміністрації призначили генерала міліції Михайла Цимбалюка. Тоді на Цимбалюка теж покладали великі надії. І чим це закінчилося? Галичина ледве не вибухнула, правлячий режим ледве втримав ситуацію. Але ж Цимбалюк в порівнянні із Салом просто «зірка», витончений дипломат. Він хоча б мав освіту, є доктором юридичних наук, доцентом, професором кафедри філософії права Київського національного університету внутрішніх справ, Заслуженим юристом  України, у нього вже був досвід, адже до цього Цимбалюк вже працював головою Тернопільської облдержадміністрації.

Міліціонерів, які «вирощені в комуністично-кадебістських радянських інкубаторах» навіть близько не можна підпускати до влади.

Припускаю, що на Олегові Сало закінчиться влада Януковича на Галичині, і він стане останнім головою Львівської ОДА, якого призначив Янукович.

Комментариев нет: