21 нояб. 2013 г.

Янукович грає в наперстки краще за всіх, Угода про Асоціацію підписана не буде

Янукович, як виглядає, є неперевершеним гравцем в наперстки. Можливо вже настав час дати йому премію «Єнакіївський віртуоз по наперсткам». Адже сьогодні складається враження, що він  «розводить» усіх – і Європейський Союз, і США, і Росію.
 
Отже, які дивіденди отримав Янукович від того, що веде із ЄС переговори щодо підписання Угоди про Асоціацію? Він весь час на устах у зв’язку із зустрічами, переговорами, які веде, про нього пишуть всі українські і західні ЗМІ. Відтак, Янукович вирвався із ізоляції, йому вдалося врахувати проблему Лукашенка, який зараз взагалі не виїзний, з ним ніхто не хоче зустрічатися. Але ж це не одразу трапилося з Лукашенком, спочатку він теж «розводив» Європейський Союз і розповідав, що буде з ним співпрацювати, проводити реформи.
 
Схоже, що Янукович рухається тим самим шляхом, але робить це ще більш витончено і підступно. Отже, Янукович вирішив першу проблему – розірвав власну ізоляцію, і тепер він в усіх на устах, і в Європейському Союзі, і в Україні, і в Росії постійно говорять про Україну і про перспективи підписання Угоди про Асоціацію, і про самого Януковича.
 
По-друге, йому вдалося показати себе, як особу, яка не йде на жодні поступки у питанні Тимошенко, але що він є послідовним євро інтегратором. Чому всі повірили Януковичу? Тому що він завдав удару по політичним силам, які орієнтуються на Москву, таких як Марков і партія «Родина». Але з самого початку, к можна припустити, Янукович і та група стратегічних психоаналітиків, яка стоїть за ним, чітко знали, що підписувати Угоду з ЄС не  будуть, і все це була просто карусель «качалово-моталово», яка врешті-решт закінчиться «кидаловом». Таким чином використана ментальність Європейського Союзу, який орієнтується на дотримання певних правил, принципів тощо. Як виглядає, Януковичу це потрібно для того, щоб підняти свої ставки і показати, що він євроінтегратор. Це дало йому можливість на певний час приспати всередині України людей, які виступають за євроінтеграцію, в тому числі молодь, щоб ці сили не чинили опір режиму, а чекали листопада, як манни небесної. Таким чином Янукович паралізував і парламентську, і польову опозицію, і українську громадянську спільноту, інтелектуалів, діячів культури, релігійну верству. А також заткнув діаспору, для нього було дуже важливо, щоб українська діаспора у всьому світі мовчала і не критикувала Януковича. І Янукович цього домігся, а також відволік керівництво європейських країн, зробив себе центром цього процесу.
 
По-третє, Янукович весь час переговорами з ЄС і розмовами про підписання Угоди про Асоціацію шантажує Російську Федерацію і Путіна. Янукович весь час демонструє, що у випадку, коли Кремль не піде йому на поступки, не даватиме грошей, то він підпише Угоду про Асоціацію. І Москва була змушена з цим рахуватися і постійно давала Януковичу гроші. Зокрема, «Газпромбанк» пролонгував кредит «Нафтогазу» на 2 млрд. доларів, у вересні Путін дав наказ, щоб дочка російського «Сбербанку» дала синдикований кредит у розмірі 750 млн. доларів, і, як виглядає, цими грошима Україна розрахувалася за газ за вересень. Потім Москва заплатила гроші наперед за 2014 рік за транзит газу. І зараз Янукович весь час заспокоює Росію, щоб його не чіпали і йшли йому на поступки, можливо, Янукович уже сказав Путіну, що не буде підписувати Угоду про Асоціацію. Таким чином, він вже виторгував собі відповідні преференції з Росією, розігруючи Путіна. Зараз ми бачимо, що Росія, Путін і Медвєдєв зменшили тиск. До того ж у Януковича є Азаров, який постійно заговорює всіх. Тобто Азаров і Янукович – це дві сторони однієї медалі. А третій у їхній компанії – Рибак. Ці троє осіб, як виглядає, мають за «лохів» і Росію, і ЄС, і США. При цьому Росія проковтнула навіть те, що вчинили із Марковим.
 
Як би не ставитися до Маркова і його партії «Родина», але фактично відбувається розправа з політичною силою. Так, вона дотримується антиукраїнських, антидержавних поглядів, але ж вона не піднімала повстання, не застосовувала силові методи, хоча могла би, але вже здійснюються всі заходи по її знищенню. Сьогодні це відбувається з «Родиною», і всі політичні сили мовчать ,а завтра можуть вибрати для розправ іншу партію, уже не такого антиукраїнського суб’єкта. Це тактика Ульянова-Бланка (Леніна), Джугашвілі (Сталіна) і Бронштейна (Троцького). Отже, Росію Януковичу теж вдалося розіграти.
 
Що ж головне зараз для Януковича? Збити напруження всередині країни, і він його збив. Проєвропейська опозиція мовчить, оскільки чекає підписання Угоди про Асоціацію, а промосковська замовкла, тому що налякана тим, як розправилися з Марковим і іншими проросійськими елементами. Але Януковичу будь-що потрібні гроші, і єдина структура, яка не піддалася на «разводилово» Януковича та Азарова – це МВФ. Міжнародний Валютний Фонд послідовно тисне на Януковича, і це дуже правильна тактика і стратегія. Тому що сьогодні в Україні сформована держава стаціонарного бандита, це злодії в законі, «общак», які живуть за іншими принципами – «по понятиям». І ми для них є «лохами», яких треба «розводити». Вони вважають себе вищою злодійською кастою, і тому нас всіх можна «иметь». Ці особи збираються на своїх «сходках» в «малинах» і сміються над лідерами Європейського Союзу і над кадебістом Путіним.
 
А в чому ж насправді полягає задум Януковича? Можна висунути версію, що основа цього таємного плану – Китай,не випадково, саме туди Янукович їде одразу після саміту у Вільнюсі, а саме 4-6 грудня. В такому випадку можна очікувати, що Янукович піде на зрив підписання Угоди про Асоціацію, мотивуючи це тим, що Україна ще не готова, і треба почекати. Отже тут вступає в дію мій постулат про те, що Україна належить до так званих країн сірої зони, і базові центри цивілізацій ведуть за такі держави відчайдушну боротьбу. Китай надзвичайно зацікавлений в Україні і Білорусії, але він не може до кінця захопити Білорусію, не захопивши спочатку Україну. І тут виходить на поверхню меморандум, який уклав уряд Азарова із Китаєм про те, щоб надати йому в оренду 3 млн. га сільськогосподарських земель. Але Китай буде вести переговори з Януковичем і погодиться дати йому грошей тільки в тому випадку, якщо Янукович доведе свою владну спроможність. А як він може це зробити? Силою. І для цього йому потрібно нейтралізувати Галичину, Волинь. Можна припустити, що саме для цього Олег Сало призначений головою Львівської облдержадміністрації, і що він повинен перевести план щодо розправ у практичну площину. Адже не підкореною залишилась лише одна частина України – галицько-волинські терени. І зараз стоїть завдання остаточно захопити ці області.
 
Відтак, якщо Янукович дозволить запустити китайців на південні території України, це Херсонська, Миколаївська області, де немає багато людей, біля каналу, де є вода, китайці якраз звикли до таких умов, то в Україну заїжджають тисячі, десятки  а то й сотні тисяч китайців. Як відомо, в Китаї кількість чоловіків перевищує кількість жінок на 37 млн. А величезні китайські анклави існують в багатьох країнах світу. Зокрема, в Таїланді 9,4 млн., в Індонезії 8,8 млн., Малайзії 7 млн., США 3,8 млн., М’янмі 1,6 млн., Канаді 1,5 млн., Перу 1,3 млн., Філіппінах 1,1 млн., В’єтнамі 1 млн., Австралії 866 тисяч, Франції 700 тисяч, Великобританії 500 тисяч.
 
Тут є ще один суттєвий момент. Поки що Янукович не готовий розгорнути репресії в малих і середніх містах. Чому? Наприклад, у Російській Федерації проти слов’ян використовують азіатів, кавказців і навпаки. А в Україні поки що немає можливості проводити таку політику, адже у нас однорідне населення. Отже, щоб виконати цю функцію, треба завезти сюди китайців. А китайці, як відомо, були найбільш жорстокими мучителями під час більшовицького перевороту у 1917 році. Отже, якщо наше припущення вірне, то можна висунути версію, що правлячий режим перейде до формування опричників з числа завезених сюди китайців. В такому випадку зрозуміло, для чого зруйнована українська армія. Хоча все це відбувається під виглядом реформ, вимог Заходу, а насправді мета, можливо, у правлячого режиму зовсім інша. Адже протистояти жорстоким китайським загонам могли б тільки молоді чоловіки, які пройшли армійську підготовку. Підкреслимо, що саме армія не дала можливості Кучмі і Януковичу здійснити у 2004 році путч. А тепер вони не будуть її проходити, і немає армії, яка би могла дати відсіч. Тепер будуть лише найманці, що служитимуть за гроші, які їм дає Янукович, грабуючи нас. Тобто фактично ми втратили народну армію, захисників нашої Батьківщини. Можливо, саме з цієї причини був розгромлений Генеральний штаб Збройних сил України, тобто розгромлений військовий кістяк.
 
Таким чином, якщо наші припущення вірні, то виглядає так, що Янукович всіх «розвів», а сам робить ставку на Китай. Тоді зрозуміло, для кого будуються в Києві величезні циклопічні розважальні центри і 25-ти, 30-ти поверхові будинки. В такому випадку мета Януковича – встановлення диктатури, а виконувати роль опричників будуть китайці. Для цього організована модель щодо знищення української нації, в першу чергу чоловіків – через горілку, тютюн, венеричні захворювання і через розколоту церкву.
 
Відтак, висновок може бути тільки один. Зараз Європейський Союз, США і Російська Федерація повинні об’єднатися проти цієї банди, і не дати їй встановити тут відкритий  бандитський режим, державу стаціонарного бандита в самому центрі Європи. Адже фактично, в Україні тоді утвориться ракова пухлина, метастази від якої підуть по всій
європейській, азійській території. Також необхідно зупинити керівництво комуністично-бандитського Китаю. Це можуть зробити в першу чергу США і Європейський Союз.
 
Тому бажаємо всім не бути «лохами» і не грати з Януковичем  в наперстки. І пам’ятати, що з бандитами, рецидивістами домовитися не можливо, адже вони розуміють тільки жорстку, послідовну, тверду силу. І треба пам’ятати, від чого свого часу в Івано-Франківську впав Янукович – від яйця. І що  ним потім було: колаптоїдний стан, і як кажуть присутні там свідки, від Януковича після цього ішов дуже неприємний запах. Може, й брешуть, але говорять саме так. А зазвичай народна молва не помиляється. Отже, можна припустити, що всередині Януковича сидить боягуз. І своє боягузтво він компенсує агресією. Тому Янукович весь час збільшує свою охорону, тримає біля себе відданих ляльок, готових чинити репресії. Отже, якщо зараз не зупинити Януковича, Україну можуть залити кров’ю, тому що Януковичем, як виглядає, керує тваринний жах. Він хоче мати якомога більше грошей, влади і панувати над всіма. Тому всі повинні взяти його у вогняне кільце.
 
Зараз потрібне рішення Європейського суду з прав людини про те, що  Тимошенко є політичним в’язнем, що в Україні сформовано режим політичного терору, диктатури. Тому Янукович має бути оголошений поза законом, і до нього потрібно застосувати процедуру міжнародного трибуналу в Гаазі, як свого часу проти Мілошевича. Тому що діяльність Януковича несе загрозу не просто для України, а для Європейського Союзу , США та інших держав. І якщо буде завершене формування в Україні держави стаціонарного бандита, то це буде мати страшні наслідки для всіх європейських країн. Тоді геополітичний розвиток може піти по не прогнозованому, найгіршому сценарію.

Комментариев нет: