16 янв. 2014 г.

Бюджет прийнятий для сина Януковича


Сьогодні в Україні відбувся кінець парламентаризму.

Порушені базові цінності і параметри європейського парламентаризму. Здійснений заколот. Відбулася легітимізація узурпації влади з боку правлячої банди. Фактично це відкритий заколот. Перейдений рубікон протистояння. Після цього вже домовитися неможливо. Зроблений серйозний крок до громадянської війни.
 
Бюджет на 2014 рік виконати неможливо.
 
Там закладені такі параметри, які всередині держави виконати нереально. Зазначено, що цій банді дано право взяти 20 мільярдів доларів в борг. А це майже 160 мільярдів гривень. Це порядка 47 відсотків доходної частини бюджету. Вони вже забили, що майже половину треба буде взяти для обслуговування боргу. Це треба буде запозичити всередині країни і назовні.
 
Це вдарить по кожному українцю.
 
Будемо ходити із протягнутою рукою. Ми вже працюємо на те, щоб віддавати борги. Кожна людина, яка на себе працює і створює додаткову вартість, повинна розуміти: половина того, що створила, йтиме на виплату боргів. А треба ж закрити дірку — 69 мільярдів дефіциту. Тому будуть ще й інші запозичення. Це означає, що не буде коштів на будівництво доріг, бібліотек, лікарень, шкіл, утримання університетів. Це буде затухання життя країни як єдиного соціуму.
 
Поки що люди не відчують погіршення.
 
У них невеликі потреби. Влада тримає низькі ціни на соціальний пакет продуктів — хліб, молоко, сметана, творог, м'ясо, овочі. Вони чітко прораховують скільки людині треба для життя. У нас зараз страшна цифра в Україні — 57-58 відсотків доходів пересічна людина витрачає на їжу. У цьому році зросте до 70 відсотків. Значить, люди не відкладатимуть кошти на довготривалі потреби.
 
Цей бюджет прийняли для "розпилки".
 
Фактично, бюджет ухвалили для старшого сина Януковича. Бо він через свої структури буде здійснювати державні закупівлі. Цей бюджет і поліцейсько-каральний. Бо збільшені витрати на утримання прокуратури, СБУ, судів, міліції, податкової.

Комментариев нет: