8 мая 2014 г.

За рік Путін може добратися до Львова

Сьогодні дуже складно робити будь-які прогнози щодо розвитку ситуації в Україні. Путін в своїй агресії вже за рік зможе захопити всю Україну і це буде першим щаблем до відновлення Російської імперії.

Як кажуть, спершу треба подивитися на вождя. От я на нього дивлюся і переді мною постає персонаж Булгакова із «Собачого серця» – Шаріков. Царьов виведений в якомусь інкубаторі ГРУшно-ФСБешному в Московії. Хто може навколо нього в Україні об’єднатися? Подібне притягує подібне, тому, якщо лідер з низьким рівнем, то й паства буде відповідною. Царьов, по-перше, людина не самостійна, по-друге, однозначно завербований ще в радянські часи. Вилупився справжній кагебіст, який, напевне, має якесь звання у російських спец-структурах. Ця людина не просто внутрішній колаборант, а засланець.
 
Створення такої республіки внутрішніми силами – неможливе, для цього немає соціальної бази. А Луганськ треба негайно звільняти як Слов’янськ, не треба чекати 11 травня. Слід розпочинати антитерористичну операцію, бо там з’явився новий ватажок. Окрім того, на Луганщині потрібно встановити державну владу, звернутися до шахтарів за допомогою та надати області статусу території пріоритетного економічного розвитку, дати їм гроші, кажучи, що ми даємо вам такі можливості та повноваження, тому давайте разом шукати модель співпраці. Тоді, думаю, певною мірою була б знята напруга.
 
Щодо Царьова, то його треба було відразу заарештовувати, тому що цей шпигун формує на території України геополітичне утворення, яке виконує чисте завдання іноземної держави.
 
Чому його досі не заарештували? Тому що при владі – зрадники. Турчинов, Аваков, Капітальман-Грігян, яка працює з Медвечуком, Путіним, яка має дуже тісні з ним бізнесові стосунки. При владі – залежні та некомпетентні люди, це невігласи, дилетанти, вони не розуміються на державному управлінні, на геополітиці, на стратегічних речах. Це провінційні шулери, тому вони не можуть сформувати майбутній сценарій, в них на це не вистачає навіть уяви, бо якби вони вміли це робити, то вже б давно вирахували всіх гравців Москви на цьому просторі і давно нейтралізувати.


Царьова треба було позбавити недоторканості ще два місяці тому, тоді б можна було його заарештувати, як і Колесніченка та всіх інших. А так –дозволили змії вилізти із зміїного інкубатора. Зараз Царьова треба більш радикально та швидко нейтралізовувати, треба формувати потужну штурмову групу, щоб іти на Луганськ.
 

Путін  готовий зайти аж до Львова. Цілком реальне захоплення всієї України і для цього все готове. Армія – готова, бомби – готові. От як в Одесі. Все відбувалося для того, аби дестабілізувати Південь. П’ята колона присутня у всіх органах влади.
 
Сьогодні ми є свідками першої цивілізаційної відкритої війни на теренах Євразійського континенту між Євроатлантичною та Євразійською цивілізаціями. Путін та керівництво РФ приступили до жорсткого та швидкого розвитку Євразійської системи цивілізації, тому він хоче якомога швидше структурувати Євразійський союз. Білорусь йому заважає це зробити, але це триватиме лише до того часу, поки не захоплена Україна. Як тільки вона буде окупована, то Лукашенку не буде куди діватись, його взагалі на звалише відправлять, на переробку.
 
Мета Путіна – вийти на кордони Євроатлантичної цивілізації та повернути собі ті території, які належали Російській імперії. В першу чергу – це Балтійські країни, Молдова, повністю Придністров’я, далі Азербайджан, Узбекистан. Потім Болгарія, Румунія, Угорщина, Польща. Путін з України почав експеримент по поглинанню, з’їсти нас відразу не може, але це найнебезпечніша форма, бо якщо він захопив Крим, то там він може готувати відповідні бригади диверсантів. Він посилає туди інструкторів, ставить російські бази, а далі почне готувати так звану армію, яка з цієї Новороссії піде на Херсон, Миколаїв, Одесу. Далі – на Дніпропетровськ, а потім на Північ.
 
Путіну навіть не потрібно буде вводити війська, бо кожна область, яку він буде окуповувати, стає його кадровим резервом у війні із залишками України. Таким чином, поступово, за рік, він і до Львова добереться, і не залишиться України.
 
Тільки ми його можемо зупинити, цього не зробить ніхто інший. А теж може допомогти тиск США та Євросоюзу. Нам давно потрібно було зняти позаблоковий статус, не треба цього лякатися. У нас є фактично рішення Бухарестського саміту про те, що Україна має стати членом НАТО. Чому про це всі забули? Але для цього треба діяти рішуче, не можна бути хамелеоном, треба геополітично визначитись.
 
От Порошенко каже, що Південь та Схід не готові до НАТО. Він робить ту ж помилку, що до нього зробили Кучма, Ющенко. Та де ж ми візьмемо 70% за НАТО? Зараз є понад 40%, і цього достатньо.
 
Якщо б ми визначились, то тоді члени НАТО мали б нас підтримувати, бо вони не можуть цього не робити по відношенні до тієї країни, яка заявила, що відновлює співпрацю. А далі Україна вимагає виконання рішень Бухарестського саміту про те, що ми маємо стати членом НАТО і тоді кажемо, що реалізуємо план по набуттю членства. Він може тривати кілька років, але якщо країна перебуває в цьому процесі, то на неї напади чужоземців не можуть здійснюватися. Тоді Росія не зможе ввести війська.
 
Також НАТО нам буде надавати військову допомогу: тренування та підготовку Збройних Сил, лізинг військової зброї та техніки, і тоді ми б змогли мати добру армію.
 
Путіна ніхто не зупинить, бо це не лише Путін, а ціла корпорація, яка мислить і діє в рамках Євразійської імперії, вся ця вертикаль нині просякнута ідеєю наддержави. Вони не відступлять від реалізації плану, але зараз ми маємо унікальний шанс поставити край експансії, але доведеться перезасновувати державу, треба дивитись ширше.
 
Ми повинні говорити про Русь-Україну, як спадкоємицю Русі з центром в Києві, спадкоємицю Скіфії, тоді беремо органічно всю модель – державу Богдана Хмельницького та Українську народну республіку. А тоді, якщо ми стаємо правонаступниками УНР, то нам відповідно треба повернути наші землі: Стародубщину, Кубань, Вороніжську область, Смоленську, Курську, Белгородську. Тоді не нам виставлятимуть претензії, а ми їх виставлятимемо.
 

Ахметов сьогодні виконує завдання, яке завжди перед ним ставили – бути підконтрольним Москві. Від цього завдання він ніколи не відійде. І те, що йому дали завдання створити такий собі санітарний кордон в Донецькій та Луганській областях – я в цьому не сумніваюся, і це величезна небезпека. Сьогодні потрібно не вірити Ахметову. Він завжди вміє дуже витончено організовувати свою політику.
 
Але, вочевидь, Ахметов ще не зробив свій остаточний вибір, бо якби він визначився на користь Росії, то ми б мали вже війну в Луганській та Донецькій областях. Він – вагається, але я б на його місці цього не робив, бо буде, як кажуть, «мы тебя породили, мы тебя вернем в то состояние, откуда ты вышел».
 

Ні, цього він точно не буде робити. Коломойський – це людина, яка визначилася. Він західного типу мислення та життя. Він теж володіє всіма базовими знаннями макроекономіки, тому для нього закрите утворення, типу Дніпропетровської республіки, глобальних питань не вирішує. Він – гравець масштабного рівня. Плюс, як це не дивно, Коломойський є патріотом України, бо стільки, скільки він сьогодні зробив для того, аби зберегти Україну, важко ще когось такого назвати.
 
Він свій вибір зробив – він хоче жити в процвітаючій європейській Україні, де буде формуватися капіталізм і середній клас, бо розуміє, що це для нього вигідно.
 

Яценюк, як виглядає, прозахідний. Йому вдається досягати домовленостей з МВФ. Проте породив його Медведчук та Кучма, але він емігрував далі в проект з Пінчуком, далі в проект з Тимошенко. Вона має на нього дуже серйозний вплив, однозначно. А Турчинов з Тимошенко взагалі були як сіамські близнюки, але чи тепер воно так?
 
Якщо дивитись на «плоди» Турчинова та Яценюка, то бачимо, що вони дуже погані. Кому це на користь? Москві. Виходить, що вони працюють на Москву. Якщо б ці політики були самостійними, то Аваков вже б давно пішов у відставку навіть за те, що випустив Януковича, а після вбивства Музичка його треба було посадити в тюрму. Тепер дії Авакова призводять до погіршення ситуації в країні, але його надалі залишають на посаді. А це все вигідно Росії.
 
Очевидно, що Путін і надалі загострюватиме ситуацію в Україні, аби зірвати президентські вибори. Як треба діяти, аби цього не сталося? Якщо ми не віддамо Луганську та Донецьку області, і не важливо, що там триватиме війна, вибори відбудуться. Їх треба провести обов’язково.
 

Перше пояснення можна дати таке – це віртуальний надутий рейтинг, яким зомбують населення. Але є друге пояснення, яке, на перший погляд, не видиме. Порошенко має систему «Рошен» та інші підприємства, а це означає, що його модель побудована по так званому принципу мережевого маркетингу. Серед політиків вперше такий принцип використав Черновецький, який поєднав мережевий маркетинг з «Гербалайфом» та ідеєю Божого посольства, а далі з політикою.
 
В мене таке враження, що модель Порошенка побудована таким же чином. Він має своїх дистрибуторів по всій Україні, які щодня продають продукцію «Рошен», продукцію «Богдан». На кожному прилавку сільського магазину є продукція «Рошен», а вона туди ж якось потрапляє, її хтось туди завозить. Той, хто завозить, може бути навченим, аби проговорювати: Порошенка – в президенти. А далі працює «сарафанне» радіо.
 
Чому Порошенко всюди присутній? Якщо це накладається ще й на шоколад, цукерки, то це йде на рівень підсвідомості. Він, так би мовити, з’єднаний із цукерками, а всі їх люблять. І коли ти купуєш «Рошен», ти купуєш Порошенка.
 
Кандидатура Порошенка – дуже слабка, він – людина-перевертень, вовк в овечій шкурі, але в цих умовах всі думають: ну він ж цукерки виробляє, він же солодкий. Його хижацька природа заливається цим шоколадом. Думаю, в цьому справа.
 
Вчора Тимошенко сказала, що якщо президентом стане Порошенко, то буде новий Майдан. Такий варіант можливий? Я теж думаю, що буде третій етап революції. Порошенко не проведе адміністративно-територіальну реформу та не зробить остаточного геополітичного вибору. В нього немає внутрішнього бажання до цього. Він – егоцентрист, авторитарна особистість, він не віддаватиме владу, а захоче вибудувати центральну вертикаль. Як тільки Порошенко почне це робити, то, Тимошенко має рацію, почнеться новий Майдан. А їй треба буде лише підлити пального.
 
Чи може програш Тимошенко на президентських перегонах стати фінішем її політичної кар’єри, як свого часу сталося із Ющенком? Це однозначно для неї буде завершенням кар’єри, повний крах. Тому вона може сказати: гори все вогнем, якщо не я, тоді – ніхто. Це найнебезпечніше.
 
Вона може зробити вакханалію. Тимошенко ж недарма формує народне ополчення. Тоді вона може всі свої сили кинути на те, аби вчинити в країні бедлам. Вона почне створювати відповідні структури і в Білорусі, і в Росії. Буде фінансувати будь-які рухи, які дестабілізуватимуть оточуючий простір, створювати вторинний хаос.
 
Думаю, це буде щось надзвичайно грандіозне, звісно, якщо її Бог не прибере. Вона не дасть життя Порошенку. Але мало не покажеться тоді й Лукашенку та Путіну, і Молдові, і Придністров’ю.

Комментариев нет: