2 янв. 2013 г.

Уряд мародерів і демагогів обвалить гривню у лютому

Зниження курсу долара до гривні є тимчасовим, і у лютому 2013 року варто очікувати падіння української національної валюти.

У жовтні 1998 року теж спочатку було зміцнення гривні. Так само, як і у жовтні 2008 року перед другою значною девальвацією. Зараз просто затишшя перед валютною бурею і обвалом гривні, до якої доводить уряд мародерів, крадіїв, демагогів і дилетантів.

Зниження курсу гривні цієї осені було спричинене не панічними настроями населення і не спекулянтами.

Ніякої спекулятивної атаки не було. Відбувалося пограбування і розбазарювання золотовалютних резервів. Через це і було падіння курсу гривні. Винний у цьому Національний банк і уряд. Зупинити падіння їм вдалося лише штучним шляхом - введенням драконівського антиекономічного закону, згідно з яким експортери мають продавати на міжбанку 50% своєї валютної виручки.Гривні не вдасть уникнути девальвації.

У день, коли було запроваджено закон про продаж 50% виручки, влада через "дочок" ВТБ і "Сбєрбанка" розмістила євробонди на 1 мільярд 255 мільйонів доларів на 10 років майже під 9% річних. За рахунок цього і вдалося тимчасово стабілізувати гривню. Плюс зараз будуть новорічні свята - у цей час завжди люди здають долар. Але в лютому знову почнеться напруга на валютному ринку. Хочеться почути, що казатиме Янукович, коли гривня знову почне падати.

Комментариев нет: