2 янв. 2013 г.

Олігархи домовились, що у гонці за крісло мера Києва підтримають Порошенка

Така ситуація склалась завдяки професійним якостям Петра Порошенка, який показав себе ефективним менеджером.Олігархи поставлять на виборах мера Києва на Порошенка.

У Ахметова є інтерес до Києва. Не дарма ж його фонд "Ефективне управління" розробив концепцію розвитку міста Києва. Видно, що тут задіяна і група Пінчука. І я думаю, що вони будуть ставити на Порошенка. Ахметова в Києві дуже багато бізнес-інтересів, однак його становище в Києві хитке.

Київ – це величезна машина. Але у них тут повні провали, тому що вони розуміють, що кияни їх ненавидять – всіх донецьких і Ахметова в тому числі. А Ахметов же ж накупив тут багато власності. Вони розуміють, що Попов їм не підходить, бо Попов чужий тут і він нічого не зможе. Тому їм потрібна нова потужна фігура.

Саме тому,між олігархами досягнуті певні домовленості щодо того, щоб підтримати кандидатуру Порошенка в мери Києва. Коли є великий проект і одна структура не може його "перетравити", то тоді кілька груп поєднують свої зусилля і розписують ролі. Це називається – синдикат. В даному випадку це виглядає так же як свого часу Пінчук з Ахметовим разом купили Криворіжсталь. А тепер у них проект "Київ", і у Порошенка є всі необхідні складові для того, щоб бути обраним. Їм потрібна людина, якій кияни будуть довіряти. А Порошенко себе позиціонує як ліберал, як людина, яка вміє домовлятись, як ефективний менеджер. Тут усі необхідні складові є.

Нагадаємо, повідомлялося, мер Києва Леонід Черновецький, чиї обов'язки минули 3 червня, написав заяву про відставку. 12 липня Київська міська рада прийняла до відома факт дострокового припинення повноважень мера міста Черновецького на підставі його особистої заяви.

Згідно з рішенням Київради, тимчасово здійснює повноваження київського міського голови секретар міськради Галина Герега.

Комментариев нет: