3 дек. 2013 г.

Янукович проситиме 3 мільярди доларів у Китаю

 Є декілька сценаріїв чому президент Віктор Янукович їде 3-6 грудня до Китаю. Основна мета — це взяти у китайців 3 мільярди доларів для країни та своєї Сім'ї та надати китайцям робочі місця.


Попередньо висував таку версію, що Янукович не підпише асоціацію. Йому не потрібно було підписувати асоціацію, тому що там треба було виконувати відповідні стандарти. А грошей так просто не давали. Янукович думає, що зможе вирішити питання про фінансуванню з Китаєм. Розраховує отримати кредит 3 мільярди доларів під заводи. Це така не угода, а декларація-меморандум.
 
Є ще дві цілі візиту президента Віктора Януковича до Китаю, яка не може бути втілена без попередньої: "Друге — щоб переобладнати наші газові станції. Китайці готові переобладнати наші електростанції під водяний розчин вугілля. Китайці мають таку технологію. Хоча це американська технологія, але є й китайська. По суті вони забирають наші станції під свій контроль, бо вони будуть їх обслуговувати. Є ще одна у них задумка — це віддати Китаю в оренду наші чорноземи у Херсонській та Миколаївській області. Для початку віддати мільйон гектарів, потім сюди заїдуть китайські працівники і китайці будуть обробляти ці землі".
 
Таким чином український ринок буде заповнений китайськими товарами.
 
Це остаточно знищить українського виробника і середній клас. Він підірве нашу економіку", - додав він. Соскін вважає, що Віктор Янукович хоче встановити диктатуру Партії регіонів, подібну в Китаї. "Це нам дасть страшну річ, Китай — це диктатура. Якщо в кожному місці по 100 китайців, як він пропонує, то це страшні речі. Вони будуть вбивати і Врадіївка чи "Беркут" будуть для нас дитячими забавками. Китайці відрізняються надзвичайною жорстокістю.

Комментариев нет: