6 дек. 2013 г.

Революція в Україні: наступні три дні можуть стати вирішальними

В Україні зараз спостерігається ситуація, так би мовити, каруселей. Лідери опозиції впродовж тижня фактично не досягнули конкретних результатів. Таким чином, вони просто безцеремонно порушили канони революції. Чому так сталось – чи через відсутність знань, чи волі – важко сказати, адже народна воля є, є маса, яка підтримує революцію, при чому інтелектуальний рівень цих народних мас дуже високий. Народ діє дуже свідомо і високоорганізовано, ми бачимо високий рівень інтелектуальної потуги, це свідчення того, що зараз революція здійснюється інтелігенцією, людьми з високим рівнем освіти, культури, висококваліфікованою робочою силою, середнім класом, малими і середніми підприємцями, патріотами. Надзвичайно високу роль в цьому процесі відіграє молодь, зокрема, студентська молодь. Зараз настає момент, коли потрібно організувати цей потік народної енергії, надати йому високого рівня організації, бо він за своєю якістю, креативністю надзвичайно потужний. Не можна дати режиму, банді кинути Україну в криваву прірву.

Як відомо, правлячий режим 5 грудня поставив опозиції ультиматум – звільнити завойовані висоти, щоб сама революція віддала свої будинки, взяті під контроль повсталим народом. Отже, реакція, яка перебуває при владі, настільки знахабніла, що хоче перейти у наступ. Але ж це вона довела країну до банкрутства, правлячому режиму взагалі вже ніхто грошей не дає, від Януковича всі відвернулися, і він змушений метатися, як загнаний хижак. Абсолютно нахабно поводить себе Азаров, якого слід вважати головним винуватцем економічної руїни. Але при цьому кліці Януковича вистачає нахабства погрожувати народу застосуванням сили. Яку треба мати звірячу, бандитську природу, щоб замість того, аби готуватися йти у відставку, настільки втратити відчуття реальності і намагатися силовим методом, за допомогою бандитів, одягнених у форму «Беркуту», вторгнутися в ці будівлі?
 
Отже, що негайно треба робити? По-перше, ще раз підкреслимо, настав час припинити діяти, як сектанти. Головна помилка Тягнибока, Кличка і Яценюка – те, що вони діють, як сектанти, хочуть самі приймати всі рішення. Але в такому випадку вони повинні вже брати на себе відповідальність за те, що втрачено цілий тиждень, що втрачено темп народного повстання. Тому впродовж суботи, неділі і понеділка треба взяти під контроль якомога більше міністерств. В першу чергу це МВС, Міносвіти і Міністерство інфраструктури. Ті міністерства чи установи , які не вистачає сил взяти, треба кількома поясами протестуючих оточити, поставити автобуси, машини, інші техніку, щоб туди не могли пройти бюрократи, які там працюють. І донести до відома цих бюрократів, що всі, хто сьогодні працює у відомствах і приходять на роботу, а пріорі є зрадниками українського народу. Зараз треба негайно паралізувати діяльність міністерств і відомств. Тому ті бюджетними з апарату міністерств, які приходять на свої робочі місця, - це зрадники української нації, які підтримують банду. Вони повинні чітко розуміти, що коли переможе народна революція, вони всі будуть звільнені, отримають вовчий квиток і вже нікуди не зможуть влаштуватися на роботу. Буде проведена люстрація кожного працівника апаратів міністерств. І до них всіх треба довести цю інформацію, роздати відповідні листівки. Це ж стосується і Генеральної прокуратури, під стінами якої також має стояти пікет і роздавати листівки, в яких ітиметься про те, що Пшонка разом із керівництво Генпрокуратури має негайно піти у відставку. Треба негайно брати під контроль міністерства і створювати тимчасовий уряд міста Києва. Також треба взяти під контроль районні адміністрації Києва і самі райони, і в кожному районі утворити тимчасове виконавче управління.
 
Особливо треба взяти під контроль Міністерство освіти і науки. Чи можна взагалі висунути версію, що саме там знаходиться один із центрів, де працюють хакери, відповідальні за постійні потужні атаки на сайти провідних незалежних засобів масової інформації? До речі, чи можна також висунути версію, що до хакерських атак має відношення молодший син Януковича і народний депутат від Партії регіонів Хомутиннік? Так чи інакше, зараз складається враження, що відбувається підготовка до того, щоб одночасно покласти всі основі новинні сайти і розпочати зачистку Майдану. Можна припустити, що ця зачистка відбудеться ще до дня Святого Миколая, під час даної акції буде здійснене кровопролиття і масові арешти, і можливо навіть  вбивства.
 
Тому наступний тиждень є вирішальним, не можна допустити реалізацію даного силового сценарію. Сьогодні народне повстання повинне себе захистити. Для цього є субота, неділя, понеділок – три ключових дні, коли потрібно діяти.
 

Комментариев нет: