26 дек. 2014 г.

Турчинова підтримали вороги революції. В коаліції відбулась зрада?

Ми вже відзначали, що при голосуванні за законопроект про розширення повноважень Турчинова, його підтримали люди Януковича. Отже, потрібно говорити, що група Яценюка, Турчинова, Парубія таємно працюють з людьми Януковича. Відповідно, всі депутати, які входять в коаліцію і віддавали всі сили на боротьбу з Януковичем є зрадженим.

Отже розкол в коаліції, який вже став наочним вчора, 25 грудня, буде відбуватися по лінії — ті, що так чи інакше орієнтовані на банду Януковича, Азарова, відкрито чи приховано, а я завжди казав, що Турчинов пов'язаний з Януковичем і Кучмою, і  люди, які давали клятву народу, що вони будуть боротись з  режимом Януковича.
Тому коаліція повинна зібратись і провести всередині себе дискусію. Що відбулось? Чому Турчинова підтримали люди, які співпрацювали або були частиною режиму Януковича. Як так сталось? Чи була внутрішня змова? Чи говорив  з цими людьми Турчинов. Адже в такому випадку відбулась зрада ідеалів Революції Гідності. Значить у Турчинова, Яценюка  і Парубія ніякої гідності немає, якщо вони готові для того, щоб розширити повноваження Турчинову , пішли на такий крок, щоб залучити голоси ворогів України. Отже, відновлюється все, що було до Революції. Ми все це вже проходили.
В такому випадку коаліція вже фактично розпалась. Треба вимагати чітких пояснень від Турчинова, Яценюка, Парубія, на яких підставах і чому проголосували Економічний розвиток і Воля народу. Адже без цих голосів у Турчинова було всього 230 голосів, отже питання було на межі.
Таким чином, люди, які співпрацювали з Януковичем, підтримали розширення повноважень Турчинова. Що їм за це було обіцяно? В чому полягає домовленість? Що ці групи отримають взамін?
Так чи інакше, можна говорити, що всередині коаліції вже є особи, які пішли на зраду. Вони звернулись по голоси до ворогів України, до тих, хто довів Україну до війни, окупації.Це ті, що винні в загибелі тисяч українців і пораненні десятків тисяч українців. І Турчинов, Яценюк, Парубій у бажанні більшої влади звернулись до ворогів революції, до представників олігархічних кіл Януковича.

Комментариев нет: