14 окт. 2014 г.

Призначення Полторака міністром оборони — це ганьба для української армії

— Міністр оборони України Степан Полторак пообіцяв виплату заробітної плати протестуючим військовослужбовцям 15 жовтня.

"Ви отримуєте зарплату, і вона буде становити приблизно, залежно від посади, до 9 тис. гривень, зарплату ви отримаєте 15 числа", — сказав він.

Полторак закликав військових не піддаватися на провокації й вертатися в частину.

Водночас, відповідаючи на запитання журналіста, Полторак назвав вимоги строковиків щодо демобілізації "абсолютно незаконними".

Степан Полторак краще би розповів свою біографію і що він робив під час лютневої революції. І чим займався він після революції, які були його дії. Це перш, ніж говорити про те, чи законні протести військових чи ні. Давати такі оцінки — не його функція. Протести військових — це подія об’єктивного характеру.

Краще Полторак нехай думає про те, як він буде доповідати і що буде робити. А взагалі йому не треба було погоджуватися на посаду міністра оборони. Щось я не пам’ятаю, щоб міліціонер очолював Міністерство оборони. Це взагалі ганьба для українського військового корпусу та офіцерів.


Буде серйозний конфлікт у армії з Полтораком. Не можна було призначати міліціонера керувати армійськими офіцерами. Це величезна помилка, яка негативно відіб’ється найближчим часом і породить серйозний конфлікт. І в Міністерстві оборони, і в армії.

OSP-UA.info

Комментариев нет: