16 окт. 2014 г.

Обережно: людина Януковича: Євген Балицький!

Народився 10 грудня 1969 р., м. Мелітополь, Запорізької області.

Український політик. Старший науковий співробітник Інституту світової економіки, м. Київ. Голова правління ТОВ «Агат».


Народний депутат України VII скликання, виборчий округ №80, був членом фракції Партії регіонів. Зараз член групи «За мир і стабільність».

Висувається по одномандатному округу №80, самовисування, безпартійний.

16 січня 2014 р. голосував у складі фракції Партії регіонів за диктаторські закони, які обмежували свободу та Конституцію України.


Думка Олега Соскіна:

Ця людина закінчила Тамбовське вище військове авіаційне інженерне училище за спеціальністю «льотчик- інженер» у 1991 році, якраз перед розвалом Радянського Союзу. Швидше за все, був завербований радянськими спецслужбами.

Його батько Віталій Балицький, завдяки якому син потрапив у політику, був у Народно-демократичній партії, а вже син мімікріював під Партію регіонів.

Треба було бути демократом, був м’яким демократом. Коли прийшов час визначитися — чи треба стати під прапори банд-формувань, він вирушив у цей бік.
«Справжній» регіонал, голосував за диктаторські, людожерні закони, які мали привести Україну до режиму концтабору.

Зараз прийшов час, коли таким як Балицький, треба бути безпартійним. Тому швиденько і втік з Партії регіонів. Це свідчить про те, що він добре підготовлений, а готувати так можуть лише спецслужби. А якщо це Партія регіонів, то це не американські чи ізраїльські спецслужби, а однозначно російські.

Такі люди як Балицький, повинні відповідати за те, що відбувається зараз в країні.

Ця людина із групи («За мир і стабільність»), якій поставлене чітке завдання — витримати удар, зберегтися і увійти до нового складу Верховної Ради. Аби і далі проводити антиукраїнську політику.

Джерело: http://vybory.osp-ua.info/

Комментариев нет: