8 окт. 2014 г.

У ОЛІГАРХАТУ Є ДВА ВАРІАНТИ

— Головна мета українського народу — очистити владу і зламати хребта кланово-олігархічним групам.


Це може відбуватися двома шляхами. ПЕРШИЙ — цивілізований: публічний та за допомогою законних механізмів.

Головне у цьому варіанті — не дати олігархату можливості бути представленим у Верховній Раді України і забрати у нього законодавчу гілку влади. А також — обмежити владні повноваження (згідно з Конституцією, що передбачає парламентсько-президентську форму державного управління) Петра Порошенка.

Цей же варіант передбачає ще одне головне завдання — ліквідування Адміністрації президента України. А саме: перетворити її у звичайний секретаріат президента України. Паралаельно — ліквідувати райдержадміністрації та облдержадміністрації, тобто, провести територіальну реформу.

Все це можна зробити цивілізовано, через вибори до Верховної Ради. А можна через люстрацію — усунувши представників олігархату і підконтрольних йому людей. Приклад останнього — „злив” Петром Порошенком округа Олесю Довгому — одному з ключових гравців команди Леоніда Черновецького. До речі, це приклад того, як Порошенко працює з іншими олігархічними сімями і хоче продовжити диктатуру олігархату.

Якщо ж не вдасться цього зробити цивілізованим шляхом, якщо олігархат сам не поступиться владою і не піде на домовленості з народно-революційними масами тоді буде ДРУГИЙ ВАРІАНТ — народна люстрація. На сцену вийдуть добровольчі батальйони і народно-революційні маси приведуть до наступного етапу революції, коли на карту будуть поставлені статки олігархічних сімей.


У олігархату є два варіанти: цивілізований і через законні механізми і революція. Нехай задумається.

OSP-UA.info http://osp-ua.info/politicas/42479-u-oligarkhatu-ye-dva-varianti.html

Комментариев нет: