13 окт. 2014 г.

Кличку та Порошенку не треба вулиця Героїв «Небесної Сотні»

20 жовтня закінчиться громадське обговорення проекту рішення Київради щодо перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв «Небесної Сотні» у Печерському районі. Про це говорить сайт КМДА.


Наразі 62% столичних жителів повністю підтримали проект про перейменування вулиці, а 38% висловилися проти.

Перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв «Небесної сотні» можна було зробити дуже просто. І чи потрібні були для цього якісь сесії Київради? А не зробили цього раніше, бо якщо буде така назва цієї вулиці, то це буде як постійне нагадування олігархату — хто переміг і завдяки жертвам кого сталася перемога у груднево-лютневій революції проти банди Януковича.

А ось такі постаті як Кличко, Порошенко — плоть від плоті кланово-олігархічного режиму, а тому їм таке перейменування не потрібне. Їхні господарі, ті, хто їх поставив до влади — дуже бояться народно-революційних мас. Вони хочуть, щоб суть події — революції — була стерта.

Цю подію хочуть закаламутити, щоб ніхто про неї не пам’ятав. Ні про те, чому ця революція сталася, ні про те, хто був її рушійною силою. Що це були люди з народу, молодь, які віддали своє життя за те, щоб повалити режим бандита Януковича.

Сьогодні при владі знаходиться той же олігархат, що й був, тому й немає бажання у можновладців перейменовувати цю вулицю. Їх влаштовує назва — Інститутська.

OSP-UA.info http://osp-ua.info/politicas/42629-klichku-ta-poroshenku-ne-treba-vulitsja-geroyiv-nebesnoyi-sotni.htmlКомментариев нет: