14 окт. 2014 г.

Обережно: людина Януковича! Владислав Атрошенко

Народився 5 грудня 1968, Чернігів, Українська РСР, СРСР.

Український політик, бізнесмен, державний діяч, голова Наглядової ради ВАТ «Хліб Києва», засновник благодійного фонду «Поліський оберіг».Народний депутат України VII скликання, виборчий округ №206, був членом фракції Партії регіонів, зараз позафракційний.

Висувається по одномандатному округу №206 від партії «Блок Петра Порошенка».

16 січня 2014 р. голосував у складі фракції Партії регіонів за диктаторські закони, які обмежували свободу та Конституцію України.

Думка Олега Соскіна:
Атрошенко прийшов до влади людиною, яка була орієнтована на діяльність у бізнес-середовищі. Накопичивши грошей, став рухатися у політику. А далі стосовно нього і таких як він, наступає ще один принцип, який був описаний ще Карлом Марксом: «если шум и брань приносять прибыль, то капитал будет делать и то, и другое». Так і нашому випадку: людина буде займатися політикою, якщо вона приносить прибуток.

Атрошенко став на цей шлях, став поступово рухатися. Але, щоб утримуватися в цій моделі (оскільки в політиці немає постійних переможців і постійно міняються актори), треба виробити у собі таку якість, щоб змінювати колір.

Давайте подивимося, як відбувалося його переродження. Спочатку був бізнесменом, потім прийшов у політику. Перший його період у політиці (з квітня 2002 по березень 2005) — народний депутат України 4-го скликання.

Був у партії «Наша Україна», за Віктора Ющенка був призначений губернатором Чернігівщини. Далі був радником голови правління ВАТ «Кредобанк» та головою Наглядової ради ВАТ «Хліб Києва». Це все хлібні місця, а значить використовував владу для грошей.

Коли Янукович прийшов до влади, Атрошенко відсидівся у своєму бізнесі, а потім у 2012-му пішов на вибори.

Робіть висновки: людина була в «Нашій Україні», героєм Помаранчевої революції, а потім перетворився в антипода цієї революції. Як можна було боротися за свободу, щоб потім стати ворогом цієї свободи?

Пішов служити диктатору, прислужувати режиму держави стаціонарного бандита.

Тепер він нібито вже не ворог революції, нібито відмився і вже увійшов у Блок Петра Порошенка. Можна лише здогадуватися — хто такий Порошенко і хто такий Атрошенко. Ті самі люди Януковича.


Якщо люди проголосують за Атрошенка, буде те саме, що і було раніше, а Україні стане лише гірше.

Джерело: http://vybory.osp-ua.info/

Комментариев нет: