7 окт. 2014 г.

ОДНОГО ПІДПИСАННЯ ЗАКОНУ ПРО ЛЮСТРАЦІЮ МАЛО

 — Порошенко підписав закон про люстрацію, тому що злякався, що якщо його не підписати і не ввести в дію, то буде „народна люстрація”. 


І тоді те, що зробили з Віталієм Журавським, Віталієм Грушевським та Нестором Шуфричем, будуть „квіточки” у порівнянні з тим, як будуть чинити з іншими олігархами.Але тепер завдання, щоб цей закон реально увійшов у дію, і щоб із виборчих перегонів були зняті усі представники олігархічних сімей. Чи ті, що діють напряму, чи ті, що висунули своїх ляльок, аби з їх допомогою грабувати український народ і українську державу.

Якщо Порошенко продовжуватиме дурити свій народ, то треба продовжувати народну революцію. Брати таких одіозних депутатів, як Нестор Шуфрич, Оксана Калетник, Віталій Хомутинник, Олесь Довгий і т.д. — їм треба проводити народну люстрацію.


Якщо влада не захоче втілювати в життя закон про люстрацію, аби це відбувалося в рамках закону і законодавчої бази, в рамках Конституції України, у відповідності до її статті №5 — народ є прямим джерелом влади і ніхто не має права її узурпувати — тоді народ, виконуючи цю статтю — народовладдя — повинен здійснити народну люстрацію. І, таким чином, усувати ворогів українського народу від участі у виборах до вищого законодавчого органу влади — Верховній Раді України. Щоб ці злодюжки та бандити, дилетанти та зрадники, посіпаки путінської Московії не могли пролізти як щури та слимаки до нашого українського вищого органу народовладдя.

http://osp-ua.info/politicas/42448-odnogo-pidpisannja-zakonu-pro-lustratsiu-malo.html

Комментариев нет: