9 окт. 2014 г.

НЕМА ЧОГО ХОРОШКОВСЬКОМУ ЙТИ У ВЕРХОВНУ РАДУ

Сьогодні заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила, що оскаржуватиме у вищих інстанціях дії окремих суддів, які в дуже суперечливі способи поновлюють деяких кандидатів у депутати.

Пані Усенко-Чорна заявила, що планує до Генпрокуратури, Верховної Ради, Вищої ради юстиції, до Вищої кваліфікаційної комісії суддів з тим, щоб було надано відповідну оцінку діям суддів. Мовляв, у межах одного й того самого суду, в межах одних і тих же фактичних обставин, виносяться абсолютно протилежні за своїм змістом судові рішення. Тобто, одним кандидатам (судді кажуть - ред.) — "так", а іншим, у такій саме ситуації, — "ні".

Наприклад, ми памятаємо, що ВАСУ підтвердив рішення Київського апеляційного адмінсуду дозволити Валерію Хорошковському та Святославу Піскуну балотуватись в депутати, хоч вони не проживали в Україні останні 5 років.
Все логічно. Треба розглядати усі випадки, і Хорошковського, і інших кандидатів у депутати — кого реєструють, кому відмовляють у реєстрації.

Я вважаю, що Хорошковському взагалі немає сенсу балотуватися до Верховної Ради. Він бізнесмен, людина, яка займається різними інтелектуальними речами.

Який сенс йому йти до Верховної Ради? Тим паче, що в умовах люстрації, в умовах фактично революційного збурення, сама його постать надзвичайно викликає серйозні соціальні і національні збурення.

Якщо Хорошковський розумна людина, то він повинен зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів.

За матеріалом "Української правди" http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/8/7040150/Комментариев нет: