13 окт. 2014 г.

Куди підуть іноземні кредити

— Президент США Барак Обама затвердив рішення про надання додаткової допомоги Україні у галузі оборони та безпеки на суму понад 46 мільйонів доларів.

Ці гроші, як повідомляє сайт американського посольства в Україні, є доповненням до вже оголошених раніше 70 мільйонів доларів безпекової допомоги.

Згідно з інформацією, до складу допомоги увійдуть гроші для купівлі бронежилетів, приладів нічного бачення, броньованих позашляховиків та патрульних машин, а також додаткових засобів зв'язку.

Також США, як говориться в інформації американського посольства, нададуть обладнання і організують навчання з використання радіолокаційних станцій (РЛС) виявлення вогневих позицій мінометів, аби підвищити обороноздатність збройних сил України. Такі РЛС дають змогу українським військовим отримувати попередження про зустрічний артилерійський вогонь.

Добре це, що США нам дають ці кошти? Добре. Аби лише, щоб було зрозуміло, як керівництво нашої держави витратило попередні кошти, що їх нам давали Штати і на яких умовах будуть надаватися саме ці кошти. Що це — кредит чи безповоротна разова допомога? І щоб було чітко зрозуміло — на які цілі ці кошти підуть. Адже якщо ми цього не знаємо і знати не будемо, то, враховуючи те, що при владі знаходяться кланово-олігархічні сім’ї (та ж сама сім’я Порошенків-Вальцманів), буде дуже складно. В країні, де при владі злодії-клептомани, суспільство особливо повинно знати, куди мають іти кошти, що надходять у вигляді кредитів. Особливо, якщо це кредит, адже гроші колись треба буде повертати.


Треба звернути увагу на те, чи не вкрадені кошти, які надходять у вигляді кредитів вже сьогодні так, як це робилося за часів Віктора Януковича чи Леоніда Кучми, коли величезні суми були розкрадені цими президентами-клептоманами.

За матеріалом "Української правди"  http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/8/7040179/

Комментариев нет: