13 окт. 2014 г.

Порівнювати «Слава Україні» з «Хайль Гітлер» можуть лише лакузи Лукашенка

Голова Білгоруської телерадіокомпанії Геннадій Давидько назвав поведінку вболівальників на матчі відбору Євро-2016 Білорусь-Україна жахом.
 "Свого часу, коли "Хайль Гітлер" кричали, відповідали "Зіг хайль". В принципі, "Слава Україні" — це приблизно така фраза, такої ж якості", — заявив він.

Ця ситуація демонструє те, про що я говорив раніше — немає нам що робити спільно з диктатором Лукашенко. Не треба з ним мати жодних справ і в жодному разі не можна було погоджуватися на пропозиції їхати до Мінська та проводити там переговори під егідою Лукашенка. Та ще й із бандитами із Лугандонії. Ось ми тепер за це і платимо.
Над тими, хто йде на поступки бандитам, рано чи пізно ці бандити будуть знущатися.
Фактично на матчі Білорусь-Україна молодих українців заарештували за те, що захищали свій національний вибір та ідеали революції. Режим Лукашенка і його прихвоснів (переляканих ляльок) постав у всій красі.
Це ж повний нонсенс — говорити, що фраза «Слава Україні» якось співвідноситься з вітанням Шикльгруберу. Тим паче, коли людина, яка про це патякає, живе в умовах диктатури Лукашенка і стоїть на посаді лише завдяки тому, що вона є лакузою Лукашенка, і засинає та прокидається лише з думкою: «Слава Лукашенку».

Комментариев нет: