17 февр. 2015 г.

Війна Путіна проти України: плани Кремля були очевидні ще в 2009 році

Для тих, хто уважно спостерігає за світовими тенденціями, вже зрозуміло: у світі відбувається перерозподіл сфер впливу, причому, цей процес прискорює фінансово-економічні криза.

«Главред» попросив поділитися своїми прогнозами щодо майбутньої картини світу та ролі України в ній директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна, експерта з питань міжнародної безпеки Євгена Жеребецького та директора Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергія Толстова.
Пропонуємо до вашої уваги вибрані фрагменти прес-конференції, що відбулась у прес-центрі «Главреду».

Кожна країна перетворюється на цивілізаційний центр
Олег Соскін: «У ХХ сторіччі була двополярна система, все було зрозуміло: був Радянський Союз, були Сполучені Штати, були системи васалів, сателітів, домініонів, в основі лежали дві ідеологічні моделі. Потім все це розпалося, радянська імперія розпалася. Сполучені Штати думали, що вони будуть фактично домінуючою силою, буде монополярний світ. Але виявилось, що це утопія.
Сьогодні ми бачимо, що фактично формується система цивілізаційних базових країн. Кожна з цих країн хоче розширити свій вплив. Але, якщо за часів двополярного світу там був поділ на країни впливу, то зараз ситуація змінилася. Зараз фактично кожна країна - цивілізаційний центр, вона намагається утворити на території слабкішої країни свій цивілізаційний анклав. Сьогодні ми можемо казати, що світова фінансово-економічна криза пришвидшила цей процес і переводить його у виокремлений вигляд».
Україна – двополярна соціальна система: 5% «жирних котів», 75% - жебраків

Олег Соскін
: «Сьогодні є дві групи країн, які чітко вималювались.
1.Країни накопичувальні, які зберігають і розвивають своє багатство. Серед них є так звані цивілізаційні сегменти.
2.Країни неуспішні, які є фактично на узбіччі соціально-економічного світового прогресу. Це такі країни, як Україна. Це країни, які живуть за принципом «карнавальної нації» - вони все проїдають, вимагають хліба і видовищ. Україна – це невдала країна, неуспішна країна».
«Ми втратили свої технологічні уклади. Ми сьогодні все більше примітивізуємось. Фактично ми живемо в рамках все більше двополярної соціальної системи: 5% - це жирні коти, клани, нуворіши, і  75% - плебс, жебраки, маргінали. Нуворіши - це мільярдери, які живуть за принципом отримання задоволень. Вся інша трава живе за принципом: «день прошел - и слаба Богу», пляшку пива випив, горілкою закусив, ковбасу з’їв  - це принцип життя цієї країни. Плюс – «танцуют все»: на площах розважальні концерти, видовища, естрадні влаштунки – це все притаманно карнавальним націям».
«Банки в руках режиму бандократії, провідні телеканали - в руках режиму бандократії, основні корпорації – те ж саме, уряд в руках кланової корпоративної групи.
Що нас чекає, якщо ми бачимо навколо себе світ, який сьогодні фактично намагається поглинути Україну? Сьогодні Китай, Ізраїль, Росія, Німеччина, США, мусульмани, всі країни, які більш-менш так чи інакше є успішними, створили свої цивілізаційні анклави в Україні. Формують свої зони впливу на території України, заробляють тут гроші, використовують українське населення як знаряддя, як «гарматне м'ясо», дешеву робочу силу, нагромаджують ресурси. Потім ставлять свої куплених, проплачених людей на відповідні посади, піднімають їх нагору, а ті обслуговують інтереси цивілізаційного анклаву».
Якщо українська земля не народить Геракла, вона загине
Олег Соскін: «Сьогодні Україна абсолютно не готова до нових викликів, до переформатування світу. Ми перетворюємося в неоколоніальний додаток інших успішних країн, які фактично вже правлять балом на нашій території.
Єдиним способом порятунку може бути тотальне усунення і перепрограмування правлячої владної верстви. Нам треба Геракл, який зможе очистити ці авгієві стайні, змити це лайно. Але хто це зробить? Це на сьогоднішній день головне питання. Не народила поки наша земля таких людей, і це сьогодні головна наша драма. Якщо ми не спроможні будемо це зробити, то ми втратимо Україну».
«Ми наближаємося до ситуації, коли Україну по Дніпру можуть розірвати».
«У мене дуже поганий прогноз щодо зими - може розпочатись війна. Дуже багато людей говорить, що Росії вона потрібна. Після того, як вчора США повністю «лягли» під Росію, Обама фактично прийняв умови Росії, ми повинні думати, що з нами буде, ми повинні самі себе захищати. Але ні Ющенко, ні Тимошенко, ні Литвин, ні Яценюк, ні вся ця група нас захищати не будуть. Вони думають про одне: де їхні гроші? Їхні гроші в євроатлантичних країнах. Вони туди втечуть, у них готові літаки і вертольоти. Вони втечуть, а ми тут з вами залишимось».
«Главред-медіа», 2009 рік

1 комментарий:

Garry комментирует...

Правильно Игоревич пидора на гілляку разом з штабом та олігократією!