4 мар. 2014 г.

«Януковичу підбирають місто, у яке він повернеться начебто як діючий президент»

Зараз відбувається пошук міста, у яке повернеться Янукович під охороною загонів командос і проголосить себе діючим президентом.

Ми бачимо, що останнім часом в Україні відбувся наплив російської агентури, фактично, це підрозділи командос. Ми бачимо їхню виучку, ми бачимо, як організовано вони діють, відчувається, що були проведені відповідні тренінги, коли вибудувана відповідна мережа, є десятники, сотники, але ними керують представники російських спецслужб.
 

Провокації, які відбуваються в обласних центрах Східної і Південної України почалися після того, як Янукович провів свою інспіровану з Путіним так звану прес-конференцію, де він заявив, що є легітимним президентом. Після цього почалися добре підготовані і профінансовані акції щодо того, що ці обласні центри тяжіють увійти до складу Росії.
 

Навіщо це відбувається? Шукається майданчик, місто, в яке можна буде посадити Януковича, завезти його в це місто за допомогою груп командос, сказати, що це сили підтримки Януковича серед населення. Він повинен проголосити, що повернувся на територію України і залишається легітимним діючим президентом.

Комментариев нет: