30 мар. 2014 г.

Дещиця перетворюється на шамана


Відкрите звернення до виконуючого обов'язки міністра закордонних справ України Андрія Дещиці
Пане Дещиця, ви, схоже, почали перетворюватися на шамана, постійно займаючись тлумаченням — замість того, щоб працювати і виконувати свої функціональні обов'язки. Ви тлумачите, що Україна не буде вступати в НАТО, що нам потрібен позаблоковий статус, тепер тлумачите, що буде робити Путін, чим йому потрібно займатись.
А чому б вам самому, замість того, щоб займатись шаманством, не почати виконувати свої прямі функціональні обов'язки? В першу чергу, пане Дещиця, зараз ви повинні зробити наступне:
  1. Треба негайно підготувати все для того, щоб були прийняті агремани у цілого переліку послів, які приїхали в Україну. Адже ці агремани вже виписані на ім'я Турчинова. Чому Міністерство закордонних справ не зробило цього? Громадськість навіть не знає, чи прийняті вірчі грамоти від послів, від яких саме. Чому така важлива інформація приховується від українців? Чому вона відсутня на офіційному сайті Міністерства закордонних справ?
  2. Чому до цього часу ви не внесли пропозицію про внесення змін до Закону України “Про засади внутрішньої і зовнішньої політики” щодо скасування позаблокового статусу України? Чому ви не звернулися з такою пропозицією до керівництва Кабінету Міністрів, а відповідно Кабінет Міністрів не вніс відповідну пропозицію до Верховної Ради України?
  3. Минув уже місяць після завершення першої фази революції, але до цього часу ви не стали ініціатором публічного обговорення подачі Україною заявки на отримання Плану дій щодо членства в НАТО?
  4. Чому до цього часу ви не провели в Києві відкриту нараду з послами України в інших державах світу? Це був один із перших ваших функціональних обов'язків — провести таку нараду. І здійснити моніторинг та аудит роботи цих послів, звільнити всіх тих, хто завдав шкоди національним інтересам України і працював на бандитський режим Януковича та Партії регіонів.
  5. Чому Міністерство закордонних справ України не скерувало відповідної ноти до Міністерства закордонних справ Російської Федерації з приводу так званої заяви, яка від імені Януковича була опублікована російським інформаційним агентством ИТАР-ТАСС 28 березня 2014 року?
Отже, пане Дещиця, ви будете врешті решт працювати і виконувати свої прямі функціональні обов'язки, чи ні? І взагалі, ви можете їх виконувати, чи не можете? Ви вмієте професійно працювати, чи не вмієте? Чи Турчинов разом з Капітельман-Грігян (Тимошенко) вас просто призначили “по блату”? Пане Дещиця, на кого ви працюєте? Чия ви лялька? Скажіть своїм господарям, що ви не компетентний, що ви не можете працювати. Зробіть хоча би так, як вчинив Тенюх — подайте у відставку. Ви ж самі бачите, що ви не готові працювати міністром закордонних справ. Від вас іде лише шкода українській нації та українській державі.
Таким чином, пане Дещиця, підіть добровільно у відставку, щоб, не дай Боже, не сталося так, що вас викинуть з цієї посади із вовчим квитком і в кращому випадку відправлять працювати в якусь африканську країну, наприклад, в Сенегал.
Слава нації! Смерть ворогам!

Комментариев нет: