30 мар. 2014 г.

Нове керівництво держави ріже українців по живому

Зараз скаладається враження, що люди хочуть спокою, їм не подобається жорстка аналітика. Але невже не зрозуміло, що нас всіх зараз ріжуть по живому. Наведу свій приклад. Нещодавно був у Польщі і міняв гривню на злоті. На початку березня, коли теж був за кордоном, один злотий обмінювався на 3 гривні, а 26 березня 1 злотий обмінювався на 4 гривні.
За допомогою таких прикладів ти бачиш, як тебе керівництво держави в особах Турчинова, Яценюка, Кубіва та інших пограбувало на 33%. Обсяг товарів, які можна було купити на певну суму, виражену в гривнях, в Польщі, Словаччині, Угорщині зменишився на тертину менше, ніж за місяць.
Якщо людям це подобається, то нехай так і живуть. Але якщо не подобається, то треба з такими явищами воювати. Інакше загинемо. Так вже було. Невже всі забули, як нас ошукали після Помаранчевої революції ватажки цієї революції?

1 комментарий:

Kurzweil комментирует...

А поднятие цен на газ и услуги теплокомунэнерго на 120%, пусть и постепенно за 4 года - это не плевок?
Если декларируются европейские цены, так почему нет европейского обеспечения зарплат? А "беспрецедентная и самая амбициозная" программа субсидий ни к чему не приведет, так как есть масса людей, которые находятся по уровню дохода на той грани, когда субсидии уже не положены, а доход, после уплаты коммуналки будет просто жалок.