18 февр. 2014 г.

Зовнішній борг України вже сягнув 140 млрд гривень

Економічна криза не тільки є в Україні. Вона почалась у 2008 році, як і в усьому світі, і треба сказати, що економічна світова криза носить не тільки циклічний, а й структурний характер. І зрозуміло, що ця криза продовжується і в світі, і відповідно в Україні. А оскільки Україна виявилась економічна слабка країна, транзитивна, падаюча країна, то в результаті у нас наслідки цієї кризи значно більш рельєфні, більш часті для українців. І відповідно, величезну роль в такі періоди відіграє так званий суб’єктивний фактор, а саме Кабмін і Національний банк. Кабінет міністрів має проводити в періоди кризи дуже виважену політику, а Нацбанк дуже обережну монітарну політику. На жаль, Україні не пощастило ні з урядом, ні з керівництвом Нацбанку.
 
На сьогоднішній день Україна перебуває в економічному колапсі, так як не в змозі виплачувати зовнішні борги. Загальний зовнішній борг України на сьогодні складає 140 млрд доларів.

1 комментарий:

Yuriy Vechurko комментирует...

140 млрд. гривень і 140 млрд. доларів США, - надто полярні цифри, з фінансової точки зори. Управління економічними чинниками через політичну призьму, тільки посилює кризу, оскільки, на мій погляд, має своєрідну форму монархічного управління економікою, яка залежить від прихоті однієї або незначної групи осіб згуртованих навколо партійного осередку. Головним завданням цього осередку є збагачення будь-якими шляхами, - варварська капіталізація, спрямова на знищення суспільства, тобто людей.