14 февр. 2014 г.

Тимошенко + Янукович = ?!

З тієї інформації, якою на сьогоднішній день ми володіємо, Тимошенко поки що відмовляється йти на сепаратні переговори з Януковичем. Але ситуація останнім часом розвивається таким чином, що якісь прямі переговори між Тимошенко і Януковичем можуть все-таки відбутися.

Отже, Янукович зараз вже настільки програє ситуацію, відбувається така радикалізація настроїв в суспільстві і така радикалізація учасників Майдану у Києві, усіх інших Майданів по Україні, що сьогодні основним гаслом радикальної позасистемної польової опозиції стає вимога і зокрема це вже моя вимога і вимога моєї Української Національної Консервативної партії і тих організацій, які мене підтримують як політичного і громадського діяча, і всіх правих сил, які знаходяться в позапарламентській польовій опозиції, не повернення до Конституції 2004 р., не зміна уряду, а  одна генеральна умова – негайна відставка Януковича як особи, яка довела Україну до економічної,  соціальної, фінансової, політичної та геополітичної руїни. Перебування Януковича на посаді президента створює пряму безпосередню загрозу для існування української нації та української держави.
 
На сьогоднішній день є кілька варіантів його усунення з посади. Є м’який варіант – це його добровільна відставка за станом здоров’я. Є більш жорсткий варіант – це його відставка за допомогою Верховної Ради через скорочену процедуру імпічмента. А всі попередні гасла вже відходять: усунення Рибака з посади Голови Верховної Ради, Калетника з посади першого заступника, розпуск Верховної Рада, зміна Закону про Вибори, усунення Партії Регіонів, комуністів від більшості у Верховній Раді.
 
На сьогоднішній день постає тільки одне генерельне гасло – негайне усунення Януковича, шляхом його добровільної відставки за станом здоров’я або через імпічмент. Для цього треба, щоб опозиційні фракції в Парламенті (Батьківщина, Удар, Свобода, а також мажоритарні депутати) прийняли закон про імпічмент по спрощеній процедурі і усунули Януковича. Або третій варіант, якщо це не вдається, тоді це потрібно зробити через народне повстання на базі 5 ст. Конституції шляхом організації широких сил позасистемної польової опозиції по всій Україні і перехід влади до Народних Рад. Ліквідація райадміністрацій, ліквідація обладміністрацій, ліквідація районних судів, обласних прокуратур, обласних СБУ, обласних управлінь міліції, повний перехід влади до народу в областях і районах. Але тоді це вже буде повне системне переформатування української республіки і перезаснування її як четвертої республіки. Першою була республіка України часів Б. Хмельницького у формі Гетьманата 1649 р. і далі. Друга республіка, це Українська Народна республіка у формі Гетьманата і Директорії. Третє, це Українська Республіка 1991 рр. І четверта – перезасновуємо Україну як правонаступницю, спадкоємницю Української Народної республіки.
 
Отже, Тимошенко  має дві можливості в рамках викладеного вище аналізу ситуації. Перший: спробувати вести з Януковичем сепаратні переговори, результатом яких стане її прем'єрство. А другий шлях- це вимога повної капітуляції Януковича, його негайної відставки з гарантіями збереження його життя та відсутності кримінального переслідування. Найближчим часом Юлії Тимошенко (Грігян-Капітельман) доведеться визначатися. Від цього буде залежати її подальша доля і життя.
 

Комментариев нет: