26 февр. 2014 г.

Рафальский може бути "містком" між Турчиновим і Медведчуком

Нинішня влада звільняє лише одіозних осіб, а саму систему не змінює.
 
Це жахливо, тому що ця людина (Рафальський — ред.), якщо не помиляюся була повязана ще з Олександром Волковим і Медведчуком. Таке призначення свідчить, що в кожного нинішнього опозиціонера, які добралися зараз до влади є "хвіст", який поєднує їх із попереднім режимом і вони всі є частиною єдиного кланово-олігархічного "монстра". На поверхні вони можуть бути різні, але по той бік, всі вони частини одного організму. До того ж Турчинов — людина з найбільш темним минулим. І він особисто винен в багатьох поганих речах, які зараз відбуваються.
 
На мою думку Рафальський може бути "містком" між Турчиновим, Тимошенко і Медведчуком.
 
Очевидно, що Медведчук і Тимошенко проводили переговорили і досі знаходяться в цьому процесі. Нова влада просто хоче змінити деяких одіозних фігур, але залишити тих хто є справжніми комунікаторами. Рафальський це і є такий важливий комунікатор, завдяки якому відбувається інформаційний звязок між кланами, узгодження позиції по генеральних питаннях.
 
Таку ж функцію виконував Табачник. Є ціла низка таких людей — хамелеонів, що змінюють колір. Вони є комунікаторами, існують для передачі інформації між корпоративними утвореннями. Клани ж не можуть між собою зустрітися сам на сам.
 
Я переконаний, що Адміністрацію президента слід ліквідувати.
 
Адміністрацію президента треба ліквідувати. Має бути просто Секретаріат президента Україна. Якщо не ліквідують райадміністрації, обладміністрації, то "дракон" знову виросте. Ми вже це бачили. Зараз треба демонтувати Адміністрацію, скоротити всіх. Ця система не потрібна, вона злочинна. Коли райадміністрації ліквідувати, буде польська модель і буде чудово.

Комментариев нет: