10 февр. 2014 г.

Януковичу не вдалося досягнути мети під час візиту до Росії

Візит президента України Віктора Януковича до Сочі виявився провальним.


Януковичу не вдалося досягнути мети. Його головна мета була - отримати гроші і узгодити свій план дій по зміцненню особистої влади і влади його сім'ї в Україні.
 
Для Росії потрібен був гарант при посаді з достатнім колом повноважень - людина, така як Медведчук. І така посада, на мій погляд, на першому етапі,могла бути - секретар РНБО. Вона і вакантна, власне кажучи.
 
Росію у владній структурі в Україні влаштовували б Андрій Клюєв,Андрій Портнов і Віктор Медведчук.
 
Янукович зрозумів, що такий варіант розвитку подій йому абсолютно не підходить.
 
Він пропонував іншу модель. Він пропонував Арбузова. Він міг погодитись на Клюєва, але без Медведчука. І просив би ці 2 мільярди доларів траншу без повернення грошей за спожитий в 2013 році газ. Але він не прийняв російські умови.
 
Зараз українська влада не може віддати гроші за газ північному сусіду, так як економіка "доведена до краху.
 
Зараз він повинен прийняти для себе кардинальні рішення. Російської допомоги і підтримки йому вже не буде. І він не погоджується на те, щоб вести повноцінну гру Медведчука. Західна Європа і США йому теж не дали допомоги. Отже, йому залишається тільки одне - продовжувати чинити опір і воювати з власним народом і з власною опозицією. А оскільки опозиція у нас - недолуга, безграмотна і безхребетна, її дуже легко розводити. І він її розводить.

Комментариев нет: