4 янв. 2015 г.

Порошенко знову збрехав? На українсько-польському кордоні знову величезні черги

Порошенко, схоже, знову вкотре збрехав. Незважаючи на його обіцянки на українсько-польському кордоні знову величезні черги, для того, щоб перетнути кордон треба витратити дуже багато безцінного часу. При цьому затримує перетин кордону якраз не польська, а українська сторона.

А де обіцяна Порошенко спрощена процедура перетину кордону? Як можна в умовах, коли в бюджеті передбачене скорочення навіть соціальних виплат, тримати на західних кордонах, на кордоні з Польщею тисячі прикордонників і митників?
Треба негайно передати всі відповідні функції польській стороні, а українських митників і прикордонників перекинути на кордони з Російською Федерацію і Білорусією. Якщо ми підписали Угоду про Асоціацію з ЄС, якщо Польща і Україна цю Угоду ратифікували, для чого Україні тримати на польському кордоні тисячі людей в умовах війни проти російського агресора? Скільки можна терпіти пусті обіцянки Порошенка, які не виконуються?

1 комментарий:

Vitaliy Marchenko комментирует...

А хто буде обдирати людей хабарями? Хто буде купувати в Україні неякісний дорогий товар, якщо в Польщі дешевше? Неприкритий кордон з Європою це нічний жах олігархів України.